Jak najít lásku na AlderaanuHluboký vesmír 69 (S01E02)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:322
Počet zobrazení:7 844

Jay a Hamilton se v dnešním dobrodružství vydají na planetu Alderaan, kde hodlají najít princeznu, které bylo právě 18 let. Hamilton se však dostane do nepříjemné situace, ze které mu bude muset Jay pomoct. Dokáže si Jay s touto situací poradit?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 JAK NAJÍT LÁSKU NA ALDERAANU - Máme růžový kód. - Co znamená růžový kód? To, že někde ve vesmíru už je nějaké princezně 18. A proč to potřebujeme vědět? No tak, Hamiltone! Sexy důvody. Připrav se na novou misi. Středoškolský maturitní autobus. Vždyť právě teď na misi jsme.

- Máme loď plnou starých babek. - Už ne. Vítejte na OGC1. Jsem Jay a budu váš párty kapitán. Na mé lodi platí jen jedno pravidlo. Buď budete pařit nebo potáhnete. Jak by se ti líbilo podívat se do kokpitu? Kolik ti je? Dost na to, abych nasral tvýho tátu, ne dost abych jím byl.

POZDĚJI TÉ NOCI Nemůžu uvěřit, že jsem tě konečně našel. Teď můžeme zachránit náš druh před vyhynutím. - Je mi z tebe zle! - Myslel jsem, že jí je 18. Páni, to byla paráda. To už je hodin. Brzy ráno musím na misi. Víš, možná bys měla...

vždyť víš... Dobře, ještě jednou na cestu. Chlape, musíš mi pomoct. Jsem ve vězení. Myslel jsem, že jí je 18. Myslel jsem, že jí je 18! Dobře, kámo. Hned tam budu, jen nebreč. Víš, že ti to nesluší. Myslel jsem, že jí je 18.

Princezno, čemu vděčím za tu... Vystřelil první, viděla jsi to. Nemusel jsi ho střelit do obličeje! Jsem princezna téhle planety. Mám tu vliv. Hele, nepotřebuju rozmazlenou princeznu, aby mi říkala, jak to chodí ve vesmíru. Dej mi to. Leio!

Co se tady děje? Um, on... Srát na to! Pěkná muška. Moc hezký. Svoboda. Vem mě s vámi, tahle planeta je plná Nerfe Herderů. Ne, zůstaň tady. Máš zářnou budoucnost. Zavolám ti. - Miluji tě. - Jasně, můj penis je šampion. Leio!

Byla poslední nadějí pro můj druh. To je jedno, aspoň sis vrznul. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Firefox is one of the best browser that helps you to do safe and secure browsing, Visit here https://foxdownload.org to download mozilla firefox browser for your pc with more advanced features.

00

Odpovědět

to je peechovina

76

Odpovědět

Did not had sex...

62