Licence k ojížděníHluboký vesmír 69 (S01E05)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:9 438

Jayovi vyprší licence pilota a udělá vše, aby ji dostal co nejdříve. Dokáže podvést systém, aby se svou lodí OCG-1 mohl v co nejbližší době odletět?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 LICENCE K OJÍŽDĚNÍ Jayi, vaše licence kapitána vypršela. Ihned se dostavte na oddělení vesmírných plavidel. Chlape, říkal jsem ti asi tisíckrát, že ti licence vyprší. A já ti asi tisíckrát řekl, prsatý ženský. Kde jsou moje prsatky? A taky nezapomeň, že musíš... Zvládnu jen jednu informaci, která není sexy.

- Ty... - Ne. Dívej na to, 69. Na řadě je číslo mínus 1452. Kruci! Dobrá, tak nastartujte a zamiřte k tomu parkovišti. Jasně, vývrtku zvládnu. Můžete přestat zírat na můj výstřih, prosím? Eh, co?

Proč jsme vzhůru nohama? To bylo totálně dementní. Neboj se Hamiltone, tu licenci dostanu. Jediný, co musím použít, je penis. Tak se podíváme. Hnusnej knírek. Tlustý kotníky. Kdo takhle píše?

Moc očí. Perfektní. To je příjemné, ale licence uděluje jen Uršula. - Ale klidně s tebou do skladu půjdu. - Možná jindy. Ťuk, ťuk. Jsi připravená na nej... hnusnější ženská přede mnou. Chceš licenci pro svou loď? To se budeš muset nejdřív projet se mnou.

- Něco mě kouše. - Vím, že se ti to líbí. To je prso. Ne, to nedělej. Jo, pojď na to. Drtíš mi koule. - Tohle snad nikdy neskončí. - Tak se mi to líbí. A licence udělena. Musím to něčím přebít.

Ty. Pojď. Těším se, až spolu naplánujeme budoucnost. Pokud budeme mít chlapečka pojmenujeme ho Herkules? Jo, jasně. Tohle je tvůj pokoj. Je to tu trochu těsné. ÚNIKOVÉ MODULY Pamatuješ si na tu další věc, co jsi měl udělat?

Prsatý ženský. Takže jsi doplnil kyslík v únikových modulech? překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Games help us to keep our body active and vigorous. They instill in us the spirit of adventure. They enable us to face dangers boldly. http://coolmathgamesjunction.net When any person plays games this game and i'm 100% sure he can boost your mind ability.

00

Odpovědět

ty baby jsou takové krávy :)

22

Odpovědět

Konec jsem čekal, ale i tak pobavil. :D

51

Odpovědět

Přesně jak si uživatelé přáli, ty nenápadné reklamy okolo zmizely, ty lidem vadili přece nejvíc. A ty super reklamy před videem, už nejsou jen jednou, to je ten nejlepší sen. Ještě, že jsou ty reklamy tak nahlas a nejdou ztlumit, to bych si je jinak neužil. Děkuji VČ

2211

Odpovědět

Reklama před videem by měla být jednou, pokud není, jde o chybu, kterou jsme ale u nás nezpozorovali - uživatele to detekuje podle cache, takže v jiném prohlížeči, v anonymním režimu atd se asi reklama klidně může zobrazit znovu, ale s tím nic bohužel nenaděláme. :-)

Reklama okolo u tohoto příspěvku není, protože je video označeno jako 18+, což by mohlo být proti podmínkám Google reklam, proto je u takového videa nezobrazujeme.

156

Odpovědět

PŘESTAŇ BREČET

168

Odpovědět

Komentáře o reklamách začínají být otravnější než samy reklamy :D

493

Odpovědět

+PochvikRozdíl je v tom, že na reklamy koukat musíš(pokud není adblock), ale komentáře číst nemusíš.

63