Byla to planeticeHluboký vesmír 69 (S01E11)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:8 989

Lidské a vesmírné slečinky už jsou Jayovi málo. Tentokrát se rozhodl dát si mnohem větší cíl. Navšíví ženskou planetu, se kterou se chystá provádět všechny zvrhlosti. Během této mise se však Hamiltonovi vyplní jeho největší noční můra.

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 BYA TO PLANETICE Co kruci děláme až tady? Slyšel jsem, že v tomhle sektoru je ženská planeta. Chci to omrknou a možná ji ojet ve jménu vědy. Jayi, ne. Tady je. Pěkná. Přístávací plocha vypadá jako zadek, tam ji pěkně oš...

myslel jsem zmapuju. Vypadněte, kolem ní se točím já. Hele, pokud ji máš rád, měl jsi ji dát prstenec. Byla to ženská planeta, s mírou tak akorát a se skvělejma kozičkama. Slečna planeta, milovat tě je tropické... Proč jí to děláš? Jo, pěkně.

Tak se ti to líbí? - Už jsi skončil? - Vypadám na to? Fajn, už jsem skončil. - Jak to, že jsme bez paliva? - Vysvětlím ti to. Včera jsem zjistil, že z paliva se dá udělat sexuální želatina. Tak jsem ho použil na to. Dávalo mi to smysl. Potřeboval jsem ho. Parkovali jsme a palivo nepotřebovali. A já neměl to želé na sex.

Je tu slabý náznak paliva. Voní to jak slečinka. Jak je stromice? Jayi, musíš se soustředit. Musíme najít to palivo. Můj bože. Je to jako moje noční můry. Fuj, má kraby. Do lodi! Vždycky jsem věděl, že takhle umřu.

Obklopen kraby. Nevzdávej to. Mám plán. O*ukám ty kraby. - Palivo! - A jde přímo k nám. Počítači, otevři tu věc na palivo. Máme palivo! Promiň planetice, ráno musím do práce. Věda! Nehýbeme se.

Na plný plyn. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nice!

30

Odpovědět

Je tohle v nebi? Jestli jo tak už budu fakt jenom hodnej jenom proto abych si zasloužil vstup do ženské vag..... ehm,brány!

06

Odpovědět

Odpovědět

Umím si představit kdyby to byl seriál o 20 minutách aspoň to by bylo fajn

123

Odpovědět

Já být ten koalák, tak toho úchyla kopnu do rozkroku (není to rytířské, ale jiné citlivé místo nejspíš nemá), a pošlu do háje. Jenom je tahá do průserů.

93

Odpovědět


Odpovědět

Ale jeho vocas má přece sílu tisíce mužů! Tím by sis nepomohl...

140

Odpovědět

Já bych přistál na planetě, kde žije nějaká jím zhrzená žena a nechal bych ho tam.

00