Děravé manželstvíHluboký vesmír 69 (S02E01)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:8 887

Druhá série Hlubokého vesmíru 69 je tu a s ní i nové příběhy. V tom dnešním se Jay rozhodne přijmout lákavou misi, ze které se stane noční můra. S Hamiltonem se dostanou na místo, kam by nechtěla žádná posádka vesmírné lodi. Tentokrát však nevyváznou bez újmy. 

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 DĚRAVÉ MANŽELSTVÍ Nová mise: Prsatá modelka žádá o vyzvednutí u Maldovienského prstence. Pěkný. Maldovienský prstenec? To ani nepokryje náklady na palivo. Neboj se. Znám takovou zkratku, že už je tam polovina mé erekce.

Žádám o povolení vstupu do Maldovienského prstence. Jayi? Jsi to ty? Je mi líto, Jay tu momentálně není. Zanechte prosím zprávu. Jsem robot. Tak zaprvé, vidím tě na videu a zadruhé, přitáhl jsi až k mé stanici. Proč jsi mi nikdy nezavolal? Vesmírný čaroděj mi ukradl telefon.

To je fuk. Vím, co jsi zač. Maldovienský prstenec? Luxusní. Bavte se. Tohle není Maldovienský prstenec. Tohle není ani náhodou Maldovienský prstenec. Nekecej, vesmírnej Sherlocku. Podle všeho jsou to hovna. Nechutný. Jsou tam kousky vesmírný kukuřice.

Musíš s ní něco udělat. Hamiltone, ohledně žen musíš něčemu porozumět. K těm hezkým se musíš chovat jako k chytrým a k chytrým jako k hezkým. - Která z nich je ona? - Žádná. Panebože. Pořád vás slyším. Do hajzlu. Musíš ji pozvat na večeři nebo něco.

- Ne! - Proč ne? Má tlustý kotníky. Fuj. To myslíš vážně? Vždyť tu umřeme. Řekni jí, ať si vezme kozačky. V těch nevypadá moc dobře. Ale ne! Jay tě chce moc vidět. Jen se bojí, že by se do tebe mohl zamilovat.

Vážně? Jayi, je to pravda? Za chvíli se protáhne trupem. Protáhne... Dobře. Ano, Denise, asi bych se do tebe mohl zamilovat. Jayi. Rozhodla jsem se to urychlit a vzít to zkratkou přímo na naši svatbu.

Tohle je rozhodně tvoje chyba. Já ti nevím, mně tu nevadí. Večeře je hotová. Udělala jsem vesmírnou zeleninu. A Jayi, zítra musíme do obchoďáku, tak tu s tou koalou nebuď moc dlouho. PŘECHODOVÁ KOMORA Chlape, ne.

Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No tohle je asi nejstrašidelnější scifi horor, jakej sem viděl. Skončit s lodí v pásu plným hoven nebo trosek, ve kterých lítá lodě chtivý mrdající ještěr :D Kam se hrabe na toto vetřelec :D

100

Odpovědět

Mě se hrozně líbí, jak každý problém řeší přechodovou komorou :D Kéž by to fungovalo i na zemi :)

120

Odpovědět

Nice!

150

Odpovědět

Neee Jay je v pasti! :[[[
Tento seriál žeru! :D

150