Galaktické bratrstvo, část 1.Hluboký vesmír 69 (S01E13)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:9 039

Jay dostane nabídku, která se neodmítá, a opustí Hamiltona. Bohužel mu tím pěkně zavaří a Jay se bude muset rozhodnout, jestli si vybere mezi dlouholetým členem své posádky nebo novými přáteli. 

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 GALAKTICKÉ PÍCHAČSTVO ČÁST 1. Jayi, byl jsi pozván, aby ses přenesl na GBM1. Hamilton není pozvaný. Je mi to líto, kámo. Tuhle misi pojedu sólo. Víš, že na ni nemusíš jít. Musím. Cítím, že jsou na tý lodi kozičky.

Hamiltone, přikazuju ti, nelítej s ní do svýho zadku. Vítej. My jsme galaktické píchačstvo. Cestujeme vesmírem a praktikujeme prastaré umění píchačstva. Pozorně jsme pozorovali tvé sexkapády. Pusobivý co? Já vím. To ano.

A mimochodem, pěknej penis. Díky, takže k věci. Vy vážně máte s holkama sex? Se spoustou. No ale... teď bez urážky. Jste dost hnusní. Vážně. Ani nevím, co jsi ty. Seš zrůda. Nemůžu s tebou ani večeřet. To je známka pravého píchače.

Píchat bez ohledu na to, jak vypadáš. Co ti udělat túru po velitelství? Nebo cestou můžeme udělat nějakou důru. Chápete? Důru. Nevadí. Jsem pro tu túru. Tohle je jedna z mnoha místností na orgie. Pěkný.

Tohle je hologramová místnost. Používáme ji na golf, jízdu na koni a na orgie. Pěkný. Tohle je naše šatna. - Tady se vždy oháknem a... - Nech mě hádat. - Děláte orgie. - Ne, nikdy! Žádné orgie v téhle místnosti. Tohle je klubovna.

Pěkný. Tak co, líbí se ti tu nějaká? Nemůžu se rozhodnout mezi tou modrou s ofinou a tou slizkou s hezkou prdelkou. Proč ne obě naráz? Tvé přání je nám rozkazem. Vážně? Zazpívejte meziplanetární hymnu.

Fajn, to stačí. A teď ke mně. Požaduju nemravné mazlení. Hamiltone, byl jsi zbaven povinností na OGC1. Co? Jayi, Jayi! Je mi líto. Jay je právě na orgiích. Kruci! A teď přijímáme Jaye za našeho 169. člena. Slibuji, že jako člen budu stát za to.

Chápete? Budu stát. To je jedno. Díky, je to pocta. Teď se musíš vrátit na loď. Jdi a plň mise. Když najdeš vhodné dívky, vezmi je a dovez sem. Takhle to tu chodí? Nepřečetl jsem si příručku. Jo, je to trochu komunisticko-hedonistická patriarcho-hierarchie.

- Cože? - Prostě dovez kozatý holky. Hamiltone, neuvěříš té... Jsem Fabián. Nový člen posádky. Píchač jako ty. Budeme válet. Slyšel jsem, že máš parádního ptáka. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teprve před pár dny jsem tady narazil na tento seroš. Tak teď jsem si ho sjel a můžu říct... ,,Nice." ... jen mi tam chybí nějaké postavy z Battlestar Galactica, všiml jsem si jen admirala Adama.

Díky za překlad.

40

Odpovědět

muze nekdo z adminu neco rict ke zmene majitele?
nebo je Mlada Fronta majitelem od prvniho kupu? jsem si toho vubec nevsiml, ze by probehlo nejaky info o tom.
diky

84

Odpovědět

budeš to sem psáut hodně dlouho?

61

Odpovědět

Ano, mohl. Dokonce to i udělal. Jenže vy ty svoje příspěvky ani nekontrolujete, jen pořád dokola spamujete nové. To snad ani není možné, tohleto.

52

Odpovědět

Ani jsem si nevšiml, že došlo ke změně provozovatele.

50

Odpovědět

Jednou budeš litovat,jak ti přijde život přijde krátkej a nestačíš se ani divit,kolik ti toho uteklo když budeš hloupě dokola ptát jak *****....... peace,jinak to napsat nešlo! :D

11