Galaktické bratrstvo, část 2.Hluboký vesmír 69 (S01E14)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:8 519

Jay se připojil ke Galaktickému bratrstvu, ale ztratil tím svého nejlepšího přítele Hamiltona. Ten se mezitím snaží začít nový život. Dokáže Jay najít Hamiltona a vrátit vše zpět do starých kolejí?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 GALAKTICKÉ PÍCHAČSTVO, ČÁST 2. - Kde je Hamilton? - Nemám páru, brácho. Poslali mě sem jako nového člena posádky. Volám píchačstvu. Nesmíme je kontaktovat, dokud nepřivedeme tři slečny. - Nečetl jsi příručku? - Kruci! Ne, nečetl jsem příručku. Nová mise!

Na Zegamské pláži jsou prázdniny a vyžadují párty převoz. Tam jsem vždycky chtěl. Vzrušující. Dobře, nabereme pár plážovejch kočiček, dovezeme je do GBM a potom najdeme Hamiltona. Klidně. Hlavně když zasunu. Chápeš mě?

Tak jo, Mráček, Čtyřručák a ta smutná Koala. Jdeme. Poslouchejte. Mráčku, ty namočíš nádobí. Čtyřručko, ty je umyješ a Koala je svým chlupatým ksichtem utře. - Na naše nové partnertsví. - Dočasný partnerství. Jen si rychle užiju, ale jen jednou nebo dvakrát. Dobře, možná třikrát.

Jasně, brácho, užij si kolikrát chceš. Budu se dívat a říkat ti, jak si vedeš. Určitě jsi úžasnej. Zdar, čubky. Kdo chce pařit? Ten chlap se mi nelíbí. Zdravím, člověče. Chceš sex? Já saju penis. Jednou jsem měl sex a budu ho mít znovu.

Nějakej chlap se nachytal na tu muší past na péra. Ubohej zelenáč. Chudák, dnes večer bude o penis kratší. Já mám naštěstí čtyři penisy. Ale žádnej mu nedám. To je můj kamarád a má jen jeden penis. Jayi! Jayi. Ahoj, kotě, jsi chlupaťoučká.

To jsem já, Hamilton. Málem jsi zase přišel o péro. Jsem připravenej. Odteď milujete všechny Galaktické píchače. Všichni vypadáme jako dokonalí muži. Ubohý. Teď už vím, jací doopravdy jste a musím říct, že to není hezký. To vůbec nečteš?

Bylo to v příručce, blbe. Existují tři věci, které nedělám, Fabiane. Čtení, oblbování holek k sexu a nechat tě žít. Jsi fakt blbej, Jayi. Připrav se na smrt! Nečekaná rána! Kde to jsme? Nebojte se. Už jste v bezpečí. Ale tam venku je loď plná kreténů, kteří drží slečny jako rukojmí.

Půjdu, zachráním je a zničím ty vesmírné kretény. Kdo jde se mnou? Jdeme do toho. Vesmírný kretény nesnášíme. Pěkný. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: navrus www.videacesky.cz POMOCÍ PŘIPÍNÁČKU POD VIDEEM MŮŽETE SERIÁL ODEBÍRAT

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ve 2:18 není to Leela Turanga jíž hlas tam slyším?

00

Odpovědět

Nnnnnnot nice :D

60

Odpovědět

Boží!

20

Odpovědět

Timber timber? TIMBER! Timber timber timber timbeeer :D . TIMBER timber TIMBER! Timber timber. :(

21

Odpovědět

Ten hlas toho zeleno vlasého .. není to ten týpek, co namluvil i Medojeda ? :D
https://www.youtube.com/watch?v=4r7wHMg5Yjg Z tohohle :D

00

Odpovědět

slovy se nedá vyjádřit jak moc tenhle seriál miluju :P

122

Odpovědět

To jde jedině penisem

240

Odpovědět

Nice.
Musel jsem si rovnou pustit i třetí díl.
Jen myslím, že v 1:08 říká "furry ass face", což není chlupatý zadek (proto ty talíře pak drhne obličejem).

80

Odpovědět

Díky, za připomínku :)

70