HermanHluboký vesmír 69 (S01E12)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:10 864

Hamilton má radost z předešlé mise. Jay mezitím nemůže vystát nového mazlíčka, kterého si Hamilton osvojil.

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 HERMAN To byla ta nejnudnější mise. Jsem rád, že skončila. O čem to mluvíš? Nebyly žádné nehody a vydělali jsme pořádný prachy. Měli bychom brát víc misí na asexuálních planetách. Jo aha, ona to byla asexuální a ne sexuální planeta. Co je to?

Snědl by ho vesmírný orel. Hamiltone, a co vesmírné pravidlo deset? Žádní přeprogramovaní androidi na sex? To je pravidlo? Jayi, jsi připraven na svou genitální masáž ve dvě? Proč jsem byla přeprogramována, abych milovala? - Říkám mu Herman - Ahoj mrňousku. - Chceš do přechodové komory?

- Ne! Až se to promění v monstrum, neřeknu, že jsem to říkal. Ale vysměju se ti do obličeje. Hamiltone! Zlej Herman! Vezmu ho do přechodové komory. Takhle řešíš všechno! Nemůžeš všechny problémy vypustit do vesmíru. Zítra ho dám do vesmírného modulu.

Jo, kotě... Tisíce koziček... Pěkný. Hermane. Hermane. Hej, neviděl jsi... Promiň, moje chyba. Ne, to je v pohodě. Je to Herman. Měli jsme sex.

- Mám nápad. - Nech mě hádat. - Komora. - Komora. Připravenej? Asi už bude připravenej. Miluju tě. A proto máme vesmírné pravidlo 18. - Žádný tlušťošky? - Žádný tlusťošky. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výbornej díl :D jen pozn. k přejkladu, myslím že říká "bad chicks" :)

110

Odpovědět

Celkem zřetelně je tam slyšet "No fat chicks".

141

Odpovědět

Vůbec nevím, co mě na tom baví.. ale baví mě to! :D 5/5

181

Odpovědět

Parádní díl. Bejt Hamilton asi není žádná sranda :)
Jinak 0:12 - "vidělali"

60

Odpovědět

Prostě skvělej seriál, díky za překlad!

160