Mokré sny přijdouHluboký vesmír 69 (S02E05)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:9 407

Jay a Hamilton se dostanou do potíží, když si zapomenou klíče od lodi. Nebyl by to až tak velký problém, kdyby si Hamilton nezapomněl vzít důležitou složku své stravy. Co se s Hamiltonem stane a jak na to doplatí Jay?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 MOKRÉ SNY PŘIJDOU A pak řekla, že to je špatná díra, tak jsem ho začal strkat do všech děr. Těch děr bylo až příliš moc. Ať odpočívá v pokoji. Sakra, vypadá to, že si uděláme vesmírnou procházku. Ne, díky. A hotovo. To nebylo tak těžký.

Ale jo, bylo. Bylo to nudný a těžký a v tomhle si ani nemůžu poškrábat koule. - Ne! - Nechal jsem klíčky v lodi. Jako vážně? Počkej, ta holka! Jak vypadá? Pořád je v posteli. Hej, jak vypadáš?

Vzbuď se! Měli bychom zavolat vesmírné zámečníky. Nemáme dost dukátů. A nemůžeš ho zastřelit, až nám otevře? Ne, to je normální vražda. Zabíjím jen při dobrodružství, to je úplně jiný. Asi musíme použít nouzový volání. To je tak trapný.

Tak já si jdu zdřímnout. Vzbuď mě, až nás zachrání. Chlape, máš v rozkroku protrhlej skafandr. Žít s erekcí, zemřít s erekcí. - Kolik času mi zbývá? - Patnáct minut. A dnes jsem ještě neměl svůj eukalyptus. - No a? - Když ho nesním, budu... běsnit. Běsnit?

Vsadím se, že je to děsivý. Panebože! To je fakt děsivý. Dobré ráno, jak se cítíte? - Zachránili jste ho? - Myslíte tu koalu? Ne, můj penis! Samozřejmě. Vede si dobře. Radši udělám ještě jeden test. Systémy připraveny. Zahájit.

Jsem doktorka. Musel jsem vytuhnout. Kdy začneme s misí? Už jsem ji dokončil. Celou jsi ji prospal. Nejklidnější mise, jakou jsme kdy měli. - Je tohle pořád sen? - Jistě že ne, kapitáne. Kruci! Ale taky je to pěkný. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

What's-your-face, is a term said by one when s/he cannot remember or doesn't know another person's name. The term's origins state that it was first used for forgotten names, but has been adapted to unknown names as well. The usage of the term varies with the case (see example).
Unknown name: "Hey, what's-your-face, can you hand me that?"
Forgotten name: "Uhhh, what's-your-face, Roger! What was the score for last night's match?

Jinak díky za překlad :)

00

Odpovědět

Kolik lidí postřehlo ty zajímavé rentgenové snímky :D (1:50 - pro ty co nechou hledat)

50

Odpovědět

Nnnnnnice!

40

Odpovědět

Už jsem se bál, že žádné "Nnnnice" nebude. Naštěstí to zachránil na poslední chvíli.

11

Odpovědět

Super seriál , díky :)

40

Odpovědět

mňa naštvalo keď som sa dozvedel, že tretiu sérku Rick a Morty spustia až v marci 2017

1110

Odpovědět

Nechápu proč mu dáváte tolik palců dolů. Rick and Morty je jeden z nejlepších animovaných seriálů.

53

Odpovědět

+wtfPravděpodobně proto, že je to pod tímto videem naprosto zcestný výkřik do tmy?

83

Odpovědět

+Kafka TamuraVideo o animovanom sci-fi sitcome, úplná zmena témy

21

Odpovědět

+wtfProtože nám kazí náladu?

00