Pýcha a predátorHluboký vesmír 69 (S01E10)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:9 468

Jayovo mužství je zpochybněno rivalem na planatě, kde s Hamiltonem přistáli. Jelikož se nechce nechat zahanbit, použije přípravek, který ho samozřejmě dostane do problémů. Dokáže se z planety dostat bez úhony?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 PÝCHA A PREDÁTOR Zdá se mi to nebo je ten obchodník, kterýho převážíme, podezřelý? Dal mi zdarma vzorek jeho produktu. Je to Predátorova šťáva. Prej to vylepší moje mužství. Vyzkoušíš to? No tak, Hamiltone. Vypadám, že to potřebuju?

Nenuť mě se na to dívat. Ty bys to ale zkusit měl. Slyšel jsem, že na té planetě jsou skvělý slečinky. Všechny je sám neohnu. Promiň, kámo. Já drogy neberu. Až na vesmírnou trávu. Pošli to. Vesmírná loď.

Zdravím, přicházím hledat slečnu, se kterou budu sdílet vesmírný osud. Nápadník. Nechť je známo, že jsem porazil příšeru v Londýnském lese. Hrozivý a vycpaný medvěd byl zabit. Jen pro záznam, nebyl pro mě žádným soupeřem. Predátorova šťáva.

- Vole! - Pardon, to jsem přehnal. Predárotova šťáva. PREDÁTOROVA ŠŤÁVA Je vaším záměrem se se mnou zasnoubit? Cože? Vy jeden nestydo. To je teda něco! Sire Jayi, odcházíte tak brzy?

Jayi? Máme trochu problém. Jak se opovažuje. Sire Jayi, poskvrnil jste čest mého města. Vyzývám vás na duel při západu slunce. Tak fajn. Vážně jsi je ohnul všechny? Vím, že jsem řekl, že je všechny sám neohnu, ale mýlil jsem se.

- Vzal sis tu šťávu, že jo? - Jo, ale zvládl bych to i bez ní. Možná jsem v jednu chvíli měl sex i s drakem. Pointa je střelit toho druhýho, než zastřelí tebe? Správně, až napočítá... Až na tři, ty idiote. Moje chyba. Tak znovu.

- Cožpak nemáš čest? - Jen pokud to zahrnuje prsa. Připrav se zemřít. S mým klukem si nezahrávej. Pěkný. To jako vážně? Drak? Byla to dračice. Jak je to vůbec možný? Všechno je možné, pokud věříš ve svůj penis.

Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I believe

110

Odpovědět

Vyzívám? Opravdu? To jako, že bude zívat, dokud nepřistoupí na souboj? :DDD

90

Odpovědět

Díky za upozornění, to jsem přehlédl. Opraveno.

20

Odpovědět

Poznámka k překladu v 1:01 - Paddington bear odkazuje pravděpodobně na film a zároveň hlavního hrdinu - Paddington ( http://www.csfd.cz/film/362834-paddington/prehled/ )

20

Odpovědět

Everything is posible if you believe in your pennis.

394

Odpovědět

em... je tam anything

00