Show Martyho PulsaraHluboký vesmír 69 (S02E14)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:8 193

Jay získá pozvání do televizní reality show. Aniž by si zjistil, o jaký druh pořadu jde, pozvání přijme. Jakou roli Jay v pořadu sehraje?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 SHOW MARTYHO PULSARA Jayi, byl jsi pozván k účinkování v televizním pořadu... V televizním pořadu? Holkám se líbí slavní chlapi v telce, že jo? Jdu do toho. Vždyť ani nevíš, co to je za pořad. Co když tě tam budou nutit pít sliz z Jabby? Lodní slečno, je to nějaký takový pořad?

- Ne. - Tak to přijímám. SHOW MARTYHO PULSARA Jayi, máš ponětí, proč tu jsi? Nemám, Marty. Ale doufám, že to zahrnuje slečny. To ano, Jayi. Vlastně to zahrnuje dvě slečny. Jayi, tady Sheron věří, že tohle je tvá dcera. Seznam se s maličkou Cathy.

Nemožné! Bral jsem antikoncepci pro muže. Určitě jsi otec. Podívej, vypadá úplně jako ty. Možná má moje oči. Ale vůbec jsi mi nedala vědět. Poslouchej, ty hajzle... Dobrá, nyní si poslechneme diváky.

Myslíš si, že jsi super, ale nejsi. Být zodpovědným otcem a věřit ve vesmírného Ježíše je super. Říkal jsem ti, že to je špatnej nápad. Musíš se tomu postavit a postarat se o to dítě. Ani si nepamatuju, že bych ji ojel. Ale naše rande kamera si to pamatuje. Tohle je pilotní kabina a tohle je pilot. A potom mě tenhle hajzl vypustil do vesmíru, jako bych byla kus vesmírnýho odpadu.

Závazky nejsou mojí doménou. Pardon. Blbci. Máme pro tebe další překvapení, Jayi. - Toho jsem rozhodně neojel. - Ne, Jayi. Tady Zarp měl s Sharon taky co do činění. I on by mohl být otcem. Tak to teda ani za prd.

Rande kamera 9000. Zarp se setkal. Zarp by se podíval na účet. Zarp se teď necítit na vztah. Jste připraveni zjistit, kdo je otec? Jayi, ty... nejsi otec. Zarp je naštvaný a hladový.

Zarp sní tanečního mistra. No tak. Beztak by byl táta na nic. Kámo? Tady to balíme. Lodní slečno, ten pořad stál za nic. Chci někam, kde se mi bude víc líbit. VESMÍRNÉ RANDE Za celý měsíc jsi ojel všechny soutěžící, a to několikrát.

Teď si musíš vybrat jednu, se kterou budeš navždy. Ne. Tady máš, kamaráde. Lepší s koalou než s babou. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

1:48 mam pocit že tam říkal "Zarp has mated"

40

Odpovědět

Taky jste si všimli toho nedojedenýho pikachu co měl Zarp na talíři? :D

190

Odpovědět

:D Dík za postřeh, to by mi uniklo.

21

Odpovědět

vzpomínky na Californication...
https://www.youtube.com/watch?v=--Rf7Ph_C18

10

Odpovědět

nějak jsem to přehlédnul, odkdy mají schopnost teleportace?

02

Odpovědět

Teleport ftw...

70

Odpovědět

doufám že tenhle seriál má ještě tak milion dílů :D

271

Odpovědět

Show Martyho Prsala

20

Odpovědět

Viděl jsem nějakej sestřih a ta show je taková s****a až je to vtipný, hlavně když se páru narodí černoch a i tak je to jeho :D

20

Odpovědět

Jay shot first.

150