Výbuch hvězdné minulostiHluboký vesmír 69 (S02E07)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:7 549

V tomto díle uvidíme první setkání Jaye a Hamiltona a dozvíme se, co se stalo s Hamiltonovou planetou. 

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 VÝBUCH HVĚZDNÉ MINULOSTI Nezabíjejte ho! Já ho miluji! Chlapi, no tak. Teď! Jdeme na skleničku. - Jayi, je tady, chlape. - Kdo? Nejzajímavější vesmírný kapitán v celé galaxii. Říká se, že není záchodu, který by pojal jeho kapitánský péro.

Tvůrce vesmíru musí být přesvědčen, že existoval. Jednou to dělal s planetou. Já to s ní dělal. To jsem byl já. On mi sedí na místě? Promiňte, tohle místo je rezervované pro kapitána píchače číslo jedna. Pro mě! Kdyby to nebylo jasný. Jediný, co je jasný, je to, že jsi přijel s tou nejhnusnější chlupatou příšerou.

Zatímco já... Nenosím dříví do lesa. Ukaž na holku a až se s ní vrátím, vypadneš z mýho místa. Tak dobře. Tu novou barmanku. Barmanku? Považuj ji za těhotnou bez nároku na alimenty. Čau, kočko, dám si whiskey s...

Sbohem, Jayi. Budeš mi chybět. Eve, miluju tě a romanticky. Celým mým penisem. To je tak roztomilé, Jayi. Až budeš starší, všechny holky na tebe poletí. Ale já jsem nadrženej teď. Je tady volno? - Jsem Hamilton. - Já jsem Jay. Jsem výměnný student.

Tahle planeta je super. Nechceš po škole vyzkoušet můj eukalyptus? Vole, ticho. Nikdy mě nenapadlo to vykouřit. Přemýšlel jsi někdy nad tím, že někde ve vesmíru je planeta celá z koziček? Hej, zrovna běží Astrolordi. Cítím, že tady na planetě jsou nebezpečný slečinky. Nastav tasery na sex.

MIMOŘÁDNÉ ZPRÁVY Narušujeme program kvůli mimořádným zprávám. Sakra! Planeta Koalakon je pod útokem armády Lorda Pandachena. Panebože, moje rodina! Moje holka Eve je tam na výměnném pobytu! Nevím, jestli je to proto, že jsem zhulenej, ale musíme něco udělat!

Jdeme ukrást vesmírnou loď. Ty umíš lítat s vesmírnou lodí? Ne, ale hrál jsem hodně her. To nemůže být zas tak jiný. Jdem na to! Zdá se, že je obklopena smrtí. Planeta se už nikdy z takové katastrofy nevzpamatuje. A nyní zpět k pravidelnému programu.

Penis! POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento seriál miluju celým svým penisem! :D

50

Odpovědět

Píns !

30

Odpovědět

Skvělý, akorát škoda, že se tvůrci vracejí k předešlým dílům tak pozdě. Jako třeba s těma Sirénama, dovysvětlili to, až někdy později, stejně s tím, jak uvízli Jay s Hamiltonem ve vesmíru a Hamilton začal běsnit. Já už chci pokračování :D

50

Odpovědět

eh to je celé? Nechybí tam něco?

31

Odpovědět

no na konci píšou: TO BE CONTINUED

70

Odpovědět

+klkFakt ? jsem si nevšim

15

Odpovědět

KRATKÝ :(, Chci 3 hodinovej film :D

181

Odpovědět

3-honilovy film na to by zasel i Jay

100

Odpovědět

Pecka

51