Hrdina Cantonu

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:283
Počet zobrazení:3 837
Toto video by mohlo potěšit fanoušky seriálu Firefly, a to především ty, kteří si oblíbili postavu Jayna Cobba. Jedná se totiž o píseň Hero of Canton z epizody Jaynestown v podání samotného představitele Jayna Adama Baldwina (známý také ze seriálu Chuck).

Přepis titulků

"Jaynestown" je jedna z oblíbených epizod Adama Baldwina. A nejvíce si z ní oblíbil píseň "Hrdina Cantonu", která vzdává hold Jaynovi. Tímto vzdává Adam Baldwin hold této písni. Jak mi sedí? Vypadám mazaně, že? Jayne! Muž zvaný Jayne! Bohatým bral a chudým dával, vzepřel se pánům a dal jim co proto.

Není těžké vysvětlit naši lásku k němu... Hrdina Cantonu, muž zvaný Jayne! Jayne viděl ohnuté hřbety dělníků, on slyšel jejich nářky. A viděl, jak jim úředníci berou každičký dolar a nechávají jen pět centů. Tak řekl: "Takhle s mými lidmi zacházet nebudete, nerozdrtíte je svými podpatky." Jayne si nasadil svou čapku a během pěti sekund ukradl šéfu Higginsovi vše, co se ukrást dalo. Bohatým bral a chudým dával, vzepřel se pánům a dal jim co proto.

Není těžké vysvětlit naši lásku k němu... Hrdina Cantonu, muž zvaný Jayne! Tímhle se liší hrdinové od nás obyčejných lidí: Ten muž zvaný Jayne otočil svůj letoun a vypustil všechny peníze vstříc nebesům. Nechal je spadnout na naše domy a naše dvorky. Muž zvaný Jayne pak obrátil svůj letoun a odletěl ke hvězdám. Bohatým bral a chudým dával, vzepřel se pánům a dal jim co proto.

Není těžké vysvětlit naši lásku k němu... Hrdina Cantonu, muž zvaný... JÁ! Nějak takhle. Není to dokonalé, ale mělo by to stačit. Překlad: Beachboy videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale no tak ...já se snažím zapomenout... ...ale nejde to.

211

Odpovědět

Minutu ticha za Firefly... ;...(

Wuh juh-guh shen-tze boo-shee yong-lai way Reavers duh!

210

Odpovědět

U téhle epizody jsem téměř non-stop prskala smíchy.
Ach jo...tenhle seriál mi vážně chybí.

...You can't take the sky from me...

230

Odpovědět

Hnědokabátník tělem i duší ;)

Jinak, tu čepici dostal až během seriálu a tu písničku složili dlouho před tím, takže dostal od maminky asi už jednu dříve :D

230

Odpovědět

Ne, já prostě nikdy nepochopím, proč spoustu méně kvalitních seriálů nechávají jet do xté řady a seriál, který byl originální, zábavný a hlavně všemi milovaný, zruší. Ale stejně je jeho úvodní znělka spolu se znělkou z GoT má nejmilejší (a Hero of Canton mě napoprvé odrovnal) ;)

220

Odpovědět

Nemůžu si pomoct ale v Chuckovi jsem si ho zamiloval a i celkově že je to perfektní herec.

211

Odpovědět

There is no place I can be, since I found serenity.

230

Odpovědět

No jo, Firefly to je srdcovka...

240

Odpovědět

kdykoliv vidím něco o Firefly, tak mi srdce poskočí, a teď mi skáče o stošest :D

232

Odpovědět

Od tý doby co FOX zrušil Firefly ho k smrti nenávidím

222