Joss Whedon o Mittu Romneym

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:371
Počet zobrazení:5 372
Zítra budou Američané volit svého prezidenta na následující čtyři roky, a tak se všichni, co mají na kandidáty nějaký názor, snaží prosadit svého favorita. Málokdo to však umí tak originálně jako Joss Whedon, fanoušky uctívaný tvůrce kultovních seriálů Firefly, Buffy, Dollhouse a také režisér a scénarista menšího nezávislého filmečku jménem Avengers. Joss se rozhodl vtipně poukázat na to, že pokud volby vyhraje republikánský kandidát Mitt Romney, budoucnoust nebude zrovna příznivá...

Přepis titulků

Tak jako řada dalších liberálních Američanů jsem byl nadšený, když se před čtyřmi lety Barack Obama stal prezidentem. Ale dnes je jiná doba a Mitt Romney je dost jiný kandidát. Kandidát, který má vizi a odhodlání nezabývat se klasickou politikou a konečně tuto zemi nasměrovat na cestu k zombie apokalypse. Romney je připraven provést změny ve zdravotnictví, vzdělání, sociálních službách a právech na rozmnožování, které zaručí chudobu, nezaměstnanost, přelidnění, nemoci a nepokoje, což jsou základní předpoklady pro zombie apokalypsu.

Ale především jeho víra v nekontrolovaná podniková privilegia způsobí, že naše ekonomiku upadne do insolvence a chaosu. Chaosu, který peníze nespraví. Peníze jsou pro nemrtvé jen kusy papíru. To metaforické jedno procento už nebude bohaté, ale za to velice rychlé. Všichni, kdo dokážou utíkat, bojovat, vyrábět výbušniny z domácích materiálů, a obzvlášť ti, co umí parkour...

Těch se bude třeba držet. Pokud teda nečtou Ayn Rand. Neříkám, že dokážu předpovědět budoucnost. Neví se, jestli se bude jednat o superrychlé zombíky jako ve filmu 28 dní poté nebo o ty klasické šourající se. Tak či tak budou lačnit po našich mozcích. Takže ať už jste podnikatel, který jen odmítá zavřít svůj obchod, nebo matka, které tak záleží na blahobytu jejího syna, že ho běží obejmout, i když je očividně nakažený a pokouše ji, nebo bývalý voják, který toho má dost za sebou a dělá ukvapená rozhodnutí, která ohrožují nás všechny, položte si otázku: "Jsem připraven?"

"Jsem připraven na tu odvážnou apokalyptickou vizi Mitta Romneyho?" Mitt je připraven. Nebojí se čelit hladovějící hordě pololidí. Tak totiž vnímá chudé lidi už teď. Smiřme se s budoucností, přestaňme předstírat, že nám na druhých záleží a začněme hromadit jídlo v konzervách.

Protože jestli se Mitt stane prezidentem, dříve nebo později si pro nás romníci přijdou. Zaplaceno komisí pro fakt rychlou výuku parkouru. Přihlašte se aspoň na nějaký kurz. Hmmm... Na lančmít není potřeba otvírák.

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten americký akcent je prostě nejlepší!!!! :D

190

Odpovědět

Špatná volba američanů.. Romney by byl jasně lepší, než tenhle socialista. Obama jim slíbí dávky a různé úlevy a jsou spokojeni, že jim druhá strana nabízí práci si ani nevšimnou..

2111

Odpovědět

Obama je zkurvenej komouš a je mi líto že mladí lidé, jako jste Vy, podporují socialismus.

2150

Odpovědět

Obama je klaun a ty víš hovno o socialismu...

1911

Odpovědět

+hlavacArgumenty vás socialistov sú vždy skvostné :)
V živote som nečítal jediný argument socialistu :)
Skutočne :)

04

Odpovědět

Americká levice není jako ta naše. Sám jsem zaměřenej vpravo a třepu se strachem u příspěvků na novinkách ověnšených stovkami palců nahoru hlásajících návrat komunismu, ale kdybych měl možnost volit, rozhodně by to nebyla Romneyho totalita.

203

Odpovědět

Nelíbí se mi tyhle kampaně které poukazují na chyby těch druhých. Kdyby raději řekli proč jednoho volit než proč toho druhého nevolit...

182

Odpovědět

přesně to jsem chtěl napsat. V ČR velice populární házet špínu na druhý a poukazovat na chyby druhých, místo, aby vyzdvihl sebe a řekli rozumné důvody proč volit právě je. Pořád to tu funguje na principu volby menšího zla. Takže vyhraje kandidát, který dokáže více pošpinit konkurenci, což je dosti ubohé. Mezi slepými, jednooký králem.

182

Odpovědět

Vyhrá Romney.
Ak by Romney nepodporoval útok na Irán, volil by som jeho.
Každopádne je úplne jedno kto vyhrá.

185

Odpovědět

spousta lidí nadává na to, že si USA hrají na hlídacího psa celého světa. Ale upřímně já jsem rád, protože bojují za náš způsob života. bez USA by celou Evropu sežrala Čína s Ruskem a nějak by se podělili s Turkama, Íránčama a všema Alah Akbarama, který se sem snaží dostat již po staletí. Bez USA by Evropa vypadala dávno jinak. Británie, Francie, Itálie apod, se sami nedokázali ubránit ani Hitlerovi, natož kdyby sem přiběhli Rusové, Čína a KLDR. Jediné co je drží zpátky je hrozba naprostého jaderného vyhlazení ze strany USA a NATO.

1819

Odpovědět

Upřímně mi na klíčových věcech vnitřní americké politiky nezáleží. ;-) Mé sympatie získá kandidát, který bude více podporovat Izrael ve snaze o sebezáchovu. ;-)

1825

Odpovědět

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1px2zhocI1qbrjx2o1_400.gif
jestli
vás tohle nepřesvědčí o tom, že Obama je one badassmotherfucker, tak už nevíc co jiního

191

Odpovědět

1:58 je asi překlep (romníci)

189

Odpovědět

Ano už to chápu :D

193

Odpovědět

"romney je připraven provést změny ve zdravotnicní,vzdělání,sociálních službách A !právech na rozmnožování!které zaručí chudobu,nezaměstnanost,!přelidnění!
Takže podle něj by Obama by měl radší jen pár bohatých,zdravých,pracujících a nažraných bezmozků..Já myslim,že mu to vyjde..

1815

Odpovědět

Nauč sa písať

183

Odpovědět

To poslední co USA potřebuje je míst slabocha multikulturalistu za prezidenta. Pryč s Obamou.

1847

Odpovědět

To poslední co potřebujou, je další republikánskej z**d jako Nixon nebo fotřík a syn Bushovi.

1812

Odpovědět

+Ishtwaan87Podľa wikipedie bol Romneyho otec vo voľbách Nixonov oponent.
Nixon a Bush sú podľa teba vzorom republikánov ? ... Bullshit...

181

Odpovědět

Jako nápad vtipné, ale vždy mi přijde nemístné, když se nějaký umělec, filmař, zpěvák snaží propagovat svého politika. Přijdou mi poté tak zaprodaní.

1813

Odpovědět

Dost doufám, že to vyhraje Romney.

1949

Odpovědět

Je pravda že je Romney mormon?

1812

Odpovědět

Jo je.

184

Odpovědět

+shalto ještě tak mít za prezidenta mormona a udělá z celého světa nějakou pojeb sektu, rači by měli dát pořádného ateistu za prezidenta, aby aspoň trochu "vyhladil" křestaňství ( můj nick nemá nic společného s mým postojem :D )

1919

Odpovědět

+shalObama svůj ateismus skrývá. Nikdy by ho nezvolili, kdyby se přiznal.

206

Odpovědět

Odpovědět

obě kampaně financujou stejní lidi, takže je jedno kdo vyhraje. Oba sou loutky.

Vyhraje Romney -> USA s Izraelem zaútočí na Irán jako preventivní zásah
Vyhraje Obama -> CIA si zboří další mrakodrap a USA s Izraelem zaútočí na Irán

Obama jako správný levičák nasliboval a nic nedodržel, ba naopak během prvních 14 dní ve funkci provedl naprosté opaky svých slibů. Romney pravděpodobně udělá to samé. Jestli neudělá, bude atentát. Tak to dneska funguje. Je třeba nasadit kooperativní loutku.

1841

Odpovědět

pravda

189

Odpovědět

Loutka neví, že jí někdo ovládá. Myslící člověk může být jen těžko loutkou. To by oba kandidáti museli vědět, že jsou ovládáni a nebyly by loutky, ale součástí těch, kdo je ovládají.

181

Odpovědět

+SpoonerMožná že se nechají rádi ovládat :) Oni jsou loutky jen občas. Pořád můžou rozhodovat o něčem, tak o tom také rozhodnou :) Pokud však někdo, kdo má peníze (Cukrberk i Gates jsou proti nim socky) zavelí, rozkaz se musí splnit. Žijeme přeci v kapitalismu, takže veřjně souhlasíme, že za peníze se dá koupit cokoliv, nebo ne?

183

Odpovědět

+SpoonerRozhodnout o něčem? Oni dostanou notičky od svých chlebodárců a nadiktujou je před kongresem. Jediné o čem imho můžou rozhodovat je co budou mít na večeři a i o tom dost pochybuju, protože to je zase PR záležitost, takže taky diktát.

Bush se dostal do Bílého domu podvodem na Floridě. Obama prázdnými populistickými sliby. Teď se tam dostane imho Romney protože předem prohlašuje útok na Irán, což je v ekonomických zájmech USA.

181

Odpovědět

"Ohledně Sýrie bych spolupracoval s našimi partnery, abychom našli a zorganizovali ty členy opozice, kteří sdílejí naše hodnoty, a zajistil, aby získali zbraně, které potřebují k porážce tanků, helikoptér a stíhaček (syrského prezidenta Bašára) Asada,"
poznamenal Romney
Vážně chcete, aby USA vládl vidlák, který rozpoutá akorát další války ?
Zlatý Obama.

187

Odpovědět

chtít můžeš cokoliv, ale nejsi volič ve spojených státech, takže to neovlivníš, Obama je jen mešní zlo, typický populista, ovšem lepší než válkychtivý Romeny

183
Další