Aerosmith ‒ I Don't Want to Miss a ThingHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:7 479

I Don't Want to Miss a Thing nazpívala americká rocková kapela Aerosmith jako průvodní song ke katastrofickému sci-fi filmu Armageddon (1998). Ve snímku hrála dcera zpěváka Stevena Tylera, Liv. Dalšími písněmi, které se ve snímku objevily, jsou: What Kind of Love Are You On, Come Together a Sweet Emotion. Autorkou písně je Diane Warren, která původně chtěla, aby ji zpívala „Celine Dion nebo tak někdo“. Nakonec se balada oděná v rockovém hávu umístila na špici žebříčku Billboard jako první a jediný singl kapely a udržela se zde po celé čtyři týdny. Samozřejmě kralovala i v dalších zemích, například v Austrálii a Norsku. Ve Velké Británii skončila na čtvrtém místě, ale v zemi se prodalo přes milion kopií.

Přepis titulků

Mohl bych zůstat vzhůru a poslouchat tvůj dech. Sledovat, jak se ve spánku usmíváš, když jsi daleko ve svých snech. Mohl bych prožít život ve sladkém odevzdání, být v tomhle okamžiku navždy ztracený. Protože každou chvíli s tebou si uchovávám jako poklad. Nechci zavřít oči, nechci usnout, mohla bys mi chybět, lásko, a já nechci přijít ani o jeden okamžik. Protože i když o tobě sním, žádný ze snů mi tě nenahradí, pořád bys mi chyběla, lásko, a já nechci přijít ani o jeden okamžik.

Když ležím blízko tebe, cítím tlukot tvého srdce. Přemýšlím, o čem se ti zdá, jestli jsem v tom snu taky já. Pak ti políbím víčka a děkuju bohu, že jsme spolu. Chci zůstat s tebou v téhle chvíli navždy, navždy a navěky. Nechci zavřít oči, nechci usnout, mohla bys mi chybět, lásko, a já nechci přijít ani o jeden okamžik.

Protože i když o tobě sním, žádný ze snů mi tě nenahradí, pořád bys mi chyběla, lásko, a já nechci přijít ani o jeden okamžik. Nechci zmeškat jediný úsměv, nechci zmeškat jediný polibek. Chci být jen s tebou, právě tady, právě takhle. Chci tě pevně držet, cítit tvé srdce na své hrudi. A zůstat v tomhle okamžiku až do konce všech dnů. Nechci zavřít oči, nechci usnout, mohla bys mi chybět, lásko, a já nechci přijít ani o jeden okamžik.

Protože i když o tobě sním, žádný ze snů mi tě nenahradí, pořád bys mi chyběla, lásko, a já nechci přijít ani o jeden okamžik. Nechci zavřít oči, nechci usnout, mohla bys mi chybět, lásko, a já nechci přijít ani o jeden okamžik. Protože i když o tobě sním, žádný ze snů mi tě nenahradí, pořád bys mi chyběla, lásko, a já nechci přijít ani o jeden okamžik. Nechci zavřít oči, nechci usnout, nechci zmeškat ani okamžik.
 

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak jsem teď díky popisku zjistil, že Arwen je dcerou Steva Tylera. O_o

70

Odpovědět

Nejsi sám.

30

Odpovědět