Bachman-Turner Overdrive - You Ain't Seen Nothing YetHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:7 714

Dnes v Hudebních klenotech zalovíme v kanadských vodách. Bachman-Turner Overdrive (BTO) vznikli v roce 1973 ve Winnipegu. Jen v 70. letech prodali přes 7 milionů alb, za celou kariéru pak téměř 30 milionů alb.You Ain't Seen Nothing Yet (1974) patří k jejich největším hitům. Podle některých se však nápadně podobá písní Baba O'Riley od The Who. Posuďte sami.

Přepis titulků

Potkal jsem ďábelskou ženu. Vzala mi srdce. Řekla, že jsem si o to říkal. Ale já to tak chtěl. Myslím, že jakákoliv láska je dobrá. Tak jsem si vzal, co jsem mohl. Podívala se na mě velkýma hnědýma očima a řekla: Ještě jsi nic neviděl.

Zlato, ještě jsi nic neviděl. Na tohle nikdy nezapomeneš. Zlato, ještě jsi nic neviděl. Ještě nic, nebyls u toho. To mi řekla. Teď se cítím líp. Protože už to vím jistě. Vzala mě ke svému doktorovi. A ten mi řekl o léku.

Řekl, že jakákoliv láska je dobrá. Tak jsem si vzal, co jsem mohl. Vzal jsem, co jsem mohl. Pak se na mě podívala velkýma hnědýma očima a řekla: Ještě jsi nic neviděl. Zlato, ještě jsi nic neviděl. Na tohle nikdy nezapomeneš.

Víš, ještě jsi nic neviděl. Potřebuješ vzdělání, musíš chodit do školy. Jakákoliv láska je dobrá. Tak jsem si vzal, co jsem mohl. Vzal jsem si, co jsem mohl. A pak se na mě podívala velkýma hnědýma očima. Ještě jsi nic neviděl. Zlato, ještě jsi nic neviděl. Na tohle nikdy nezapomeneš.

Zlato, ještě jsi nic neviděl. Nebyls u toho. Ještě jsi nic neviděl. To mi řekla. Řekla, že potřebuju vzdělání, chodit do školy. Vím, že jsem ještě nic neviděl. Vím, že jsem ještě nic neviděl. Něco pro tebe mám. Je to paráda. Ještě jsem nic neviděl...

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

No že by se po všech těch metalovejch sračkách blýskalo na lepší časy??

97

Odpovědět

Hudební klenoty tu jsou snad odjakživa... :-)

71

Odpovědět

+Corwin8Možná je problémeček co kdo je ochoten a schopen považovat za hudbu.
Každý to máme nastaveno jinak.

10

Odpovědět

+mykanecCož ať si klidně kdo chce poslouchá co chce, ale hudebně jsou tu teď jen klenoty a metal, žádný jiný styl, což mi přijde jako škoda, pamatuji si rozmanitější hudební klipy zde. Ale rozhodně za klenoty musím mockrát poděkovat, ty jsou opravdu super :))

00

Odpovědět

+Corwin8Přesto metal je tu častěji jak souhrn veškeré ostatní hudby a když koukám na to metalové hodnocení, nechápu proč má takovou protekci ... Takže díky za cokoliv jiného!

21