Bill Withers ‒ Lovely DayHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:30
Počet zobrazení:3 734

Lovely Day je píseň od amerického soulového a R&B zpěváka Billa Witherse. Píseň napsal Withers spolu se Skipem Scarboroughem, vydána byla 21. prosince 1977 a je součástí Withersova alba Menagerie z téhož roku. Jako singl se umístil nejlépe šestý na žebříčku Billboard R&B a také na třicáté pozici v žebříčku Billboard Hot 100 v USA v roce 1978. Píseň se proslavila také proto, že Withers nakonci zpívá poslední slabiku neuvěřitelných 18 vteřin, což je jedna z nejdelších v historii amerického popu.

Přepis titulků

Překlad: ISNS www.videacesky.cz Když se ráno vzbudím, lásko, a slunce mě pálí do očí. A bez varování, lásko, mě přepadnou chmury. Pak se na tebe podívám a svět je zase v pořádku. Jeden pohled na tebe a vím, že mě čeká krásný den…

Když ten den přede mnou se zdá k nepřežití. Když všichni kromě mě vědí, kam míří. Tak se na tebe podívám a svět je zase v pořádku.

Jeden pohled na tebe a vím, že mě čeká krásný den… Když ten den přede mnou se zdá k nepřežití. A když všichni kromě mě vědí, kam míří. Tak se na tebe podívám a svět je zase v pořádku.

Jeden pohled na tebe a vím, že mě čeká krásný den…

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář