Paul Anka – DianaHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:5 592

Příštích pár Klenotů nás pomalu provede od konce 50. let lety šedesátými, takže se připravte na černobílou klasickou retro jízdu :). 

„Diana“ je píseň slavného Paula Anky, kterou nahrál roku 1957 ve studiu Don Costa v New Yorku. Text byl prý inspirován dívkou jménem Diana Ayoub, do které se zakoukal na mších v kostele. Ačkoliv se song dostal nejvýše na 2. místo hitparády Billboard, celkově se prodalo přes devět milionů kopií, čímž ovládl špici žebříčku nejprodávanějších kopií R&B singlů. 
Písničku můžete znát i s českým textem od Zdeňka Borovce v podání například Milana Chladila nebo Kotvalda s Hložkem.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Jsem tak mladý a ty jsi starší. To mi, drahá, všichni říkají. Mně to ale nevadí. A budu se stále modlit. Ty a já budeme tak volní jako ptáci v korunách stromů. Ach, prosím, zůstaň se mnou, Diano. Jsem vzrušený, když mě k sobě přitiskneš. Ach, má drahá, jsi ta nejlepší. Miluji tě, ale miluješ ty mě? Ach, Diano, copak nevidíš? Miluji tě celým svým srdcem a doufám, že nás nic nerozdělí.

Ach, prosím, zůstaň se mnou, Diano. Ach, má drahá, ach, má lásko. Řekni, že nemáš někoho jiného. Miluji tě celým svým srdcem… Copak nevíš, že tě tak moc miluji? A jen ty můžeš získat mé srdce. Jen ty mi ho můžeš zlomit. Když mě držíš v milujícím náručí, cítím, že mě okouzlil tvůj šarm. Drž mě, drahá, drž mě pevně. Stiskni mě celou svou silou. Ach, prosím, zůstaň se mnou, Diano. Ach, prosím, Diano…
 

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář