Billy Idol – Eyes Without A FaceHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:3 586
Eyes Without a Face je song britského rockera Billyho Idola z jeho druhé desky Rebel Yell (1983). Jako jediná balada mezi jinak rychlými songy zaujala široké publikum a obsadila 4. příčku hitparády Billboard a stala se tak prvním zpěvákovým hitem v USA. Francouzský text odkazuje na hororový film režiséra Georges Franju – Les yeux sans visage z roku 1960.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Jsem bez naděje, jeden nezdar a čeká mě pád. Když jsem daleko od domova, nevolej mi a neříkej, že jsi osamělá. Je snadné klamat, je snadné popichovat, ale těžko se z toho dostává. - Les yeux sans visage.

- Oči bez tváře. Nemáš lidský půvab. Jsi očima bez tváře. Trávím tolik času vírou ve lži, abych nepřišel o své sny. A teď jsem z toho smutný, rozčiluje mě pravda, že jsem miloval, kým jsi byla. - Les yeux sans visage. - Oči bez tváře. Nemáš lidský půvab. Jsi očima bez tváře. Když slyšíš hudbu, zašátráš někomu v kapse a pak utečeš pryč.

Ukradneš auto a razíš do Las Vega. Jó, hustej gigolo. Flákáš se u hranice, měníš vodu ve víno a pak ho popíjíš. Jsem v autobusu na psycho tripu, čtu knížky o vraždách, snažím se být cool. Myslím na tebe, někde tam jsi, tak se pomodli. Pomodli se… Teď zavřu oči a přemýšlím, proč už tebou nepohrdám.

Jediné, co mi zbývá, je milovat to, kým jsi kdysi byla. Ale už to není ve tvých očích, musím si to uvědomit… - Les yeux sans visage. - Oči bez tváře. Nemáš lidský půvab. Jsi očima bez tváře. Jen lidský odpad. Jsi očima bez tváře. A je to čím dál horší…
 

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Billy Idol byl pro mě vždycky takovej ... směšnej. Song ujde, žádnej klenot to samozřejmě (opět pro mě) není.

22

Odpovědět

Tak tady Hayden Christensen našel inspiraci pro Anakinův úchylný pohled.

20