Billy Ray Cyrus ‒ Achy Breaky HeartHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:30
Počet zobrazení:4 061

Autorem písně Achy Breaky Heart z roku 1990 je Don Von Tress. Poprvé vyšla o rok později v podání The Marcy Brothers pod názvem Don't Tell My Heart, ale takzvaně se chytla, až ji o další rok později zpěvák Billy Ray Cyrus zařadil na své debutové album Some Gave All. V Austrálii se stala prvním platinovým singlem a nejprodávanějším singlem roku 1992. Také byla teprve druhou platinovou country skladbou v historii (první byla Islands in the Stream od Kennyho Rogerse a Dolly Parton v roce 1983). Zmírající žánr se tak dostal k mladé generaci a videoklip přispěl k nové oblibě řadových country tanců.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Můžeš světu říct, že nikdy nebyla jsi má, moje šaty spálit, až budu pryč. Nebo říct kámošům svým, jaký hlupák jsem byl, a smát se mi po telefonu. Můžeš mým rukám říct, ať se na farmu vrátí, mým nohám, ať do země zadupou. Nebo mým rtům říct, ať řeknou prstům mým, že na tebe už nikdy nesáhnou.

Ale neříkej to srdci, mému zlomenému srdci, myslím, že to ještě nechápe. A když to řekneš srdci, mému zlomenému srdci, tak pukne a tohohle chlapa zabije. Můžeš svý mámě říct, že jsem v Arkansasu pryč, nebo svému psovi, ať mě pokouše. Nebo bratru Cliffovi, ať to mé tváři poví, stejně mě nikdy neměl rád.

Nebo řekni tetě Luise, cokoliv budeš chtít, já už vím, že nejsem v pohodě. Nebo řekni očím mým, ať hlavu hlídají, protože bych ji mohl někde nechat. Ale neříkej to srdci, mému zlomenému srdci, myslím, že to ještě nechápe. A když to řekneš srdci, mému zlomenému srdci, tak pukne a tohohle chlapa zabije.

Ale neříkej to srdci, mému zlomenému srdci, myslím, že to ještě nechápe. A když to řekneš srdci, mému zlomenému srdci, tak pukne a tohohle chlapa zabije. Neříkej to srdci, mému zlomenému srdci, myslím, že to ještě nechápe. A když to řekneš srdci, mému zlomenému srdci, tak pukne a tohohle chlapa zabije.
 

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Strašná odrhovačka.

00