Björk – Army of meHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:5 725
Army of Me je píseň islandské zpěvačky Björk z druhého studiového alba Post (1995). Spoluautorem je Graham Massey, který jí také pomáhal se psaním a produkcí alba následujícího. Text industriálně rockové skladby byl inspirován neřízeným životem zpěvaččina bratra, která mu tak říká, aby se postavil na vlastní nohy. Píseň sklidila chválu kritiků i komerční úspěch a jako první z jejích singlů se objevila v top 10 britského žebříčku. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Vstávej, musíš to zvládnout. Teď už s tebou nebudu mít soucit. A jestli budeš fňukat, přijde má jednočlenná armáda. A jestli budeš fňukat, přijde má jednočlenná armáda. Jsi v pořádku, nic ti není.

Buď prosím soběstačný a hybaj do práce! A jestli budeš fňukat, přijde má jednočlenná armáda. A jestli budeš fňukat, přijde má jednočlenná armáda. Jsi na to sám, my tě nezachráníme. Tvůj záchranný tým je příliš vyčerpaný.

A jestli budeš fňukat, přijde má jednočlenná armáda. A jestli budeš fňukat, přijde má jednočlenná armáda. A jestli budeš fňukat, přijde má jednočlenná armáda. A jestli budeš fňukat, přijde má jednočlenná armáda.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Režisérem byl Michel Gondry.

10

Odpovědět

Dobrá hudba.Ja by som odporučil dlhšiu verziu(cca 7 min),Björk feat Skunk Anansie.

54

Odpovědět

Já zbožňuju verzi od francouzských Klone.

31

Odpovědět

+ZikiPalec hore :) Dávam do záložiek.

21