Black - Wonderful LifeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:15 753

Hořko-sladká balada "Wonderful Life" pochází ze stejnojmenného alba vydaného v roce 1986. Anglický zpěvák Black, vlastním jménem Colin Vearncombe, začátkem letošního roku bohužel podlehl zraněním z dopravní nehody ve věku 53 let. Za svou dlouhou hudební kariéru vydal osm alb; žádná z písní však úspěch tohoto singlu nepřekonala.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Znovu stojím na pobřeží se sluncem ve vlasech a sny se vznáší ve vzduchu. Racci v oblacích a v mých modrých očích. Nezdá se ti fér, že kouzla jsou všude kolem nás. Podívej, jak tu zase stojím sám ve slunečním svitu.

Není proč utíkat a skrývat se, život je báječný. Není proč se smát a plakat, život je báječný. Máš slunce v očích a žár ve vlasech. Zdá se, že tě nenávidí za to, že jsi tady. Potřebuju přítele, ach, jak potřebuju přítele, aby mě udělal šťastným a já tu nestál sám.

Podívej, jak tu zase stojím sám ve slunečním svitu. Není proč utíkat a skrývat se, život je báječný. Není proč se smát a plakat, život je báječný. Potřebuju přítele, ach, jak potřebuju přítele, abych byl šťastný a ne tak sám... Podívej se na mě, jak tu stojím sám ve slunečním svitu.

Není proč utíkat a skrývat se, život je báječný. Není proč se smát a plakat, život je báječný. Není proč utíkat a skrývat se, život je báječný. Není proč utíkat a skrývat se, život je báječný. Báječný život. Úžasný život.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky za skvělou pecku! :)

61

Odpovědět

omg vždyt je to černobílý... pff tohle je mnohem lepší https://www.youtube.com/watch?v=lf_wVfwpfp8

045

Odpovědět

Však to máš od "bílého" Blacka, tak co bys chtěl jinýho. :D

00

Odpovědět

hneď mám lepšiu náladu v taký depresívny deň, dík :)

132