Bob Seger – Old Time Rock And RollHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:4 436

„Old Time Rock and Roll“ nahrál Bob Seger na své album Stranger in Town (1978). O rok později píseň vyšla i jako singl. Text je sentimentální vzpomínkou na klasickou éru rokenrolu. Song získal na popularitě v roce 1983, když zazněl ve filmu Risky Business (Riskantní podnik) v hlavní roli s Tomem Cruisem.
V roce 2001 se singl umístil mezi stovkou skladeb v žebříčku Písně století a na krásném 100. místě je i v seznamu „100 let… 100 písní“ (2004) Amerického filmového institutu.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Sundej z polic ty starý desky, já si je v klidu sám poslechnu. Dnešní hudba už nemá takovou duši. Já mám rád starej dobrej rokenrol. Opovaž se mě vzít na disko. Na parket bys mě stejně nedostal. Za 10 minut už bych byl ve dveřích. Já mám rád starej dobrej rokenrol. Furt mám rád starej dobrej rokenrol, ta hudba přímo hladí po duši. Rád vzpomínám na starý časy se starým dobrým rokenrolem. Nešel bych nikdy tančit tango, radši si poslechnu blues nebo soul.

Jen jedním způsobem mě dostaneš do varu. Pusť tam můj starej dobrej rokenrol! Říkej mi fosilie, říkej mi, jak chceš. Že jsem staromódní, že jsem zpátečník. Dnešní hudba už nemá takovou duši. Já mám rád starej dobrej rokenrol. Furt mám rád starej dobrej rokenrol, ta hudba přímo hladí po duši. Rád vzpomínám na starý časy se starým dobrým rokenrolem. Furt mám rád starej dobrej rokenrol, ta hudba přímo hladí po duši. Rád vzpomínám na starý časy se starým dobrým rokenrolem. Furt mám rád starej dobrej rokenrol, ta hudba přímo hladí po duši.

Rád vzpomínám na starý časy se starým dobrým rokenrolem. Furt mám rád starej dobrej rokenrol, ta hudba přímo hladí po duši. Rád vzpomínám na starý časy se starým dobrým rokenrolem.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za zmínku stojí od něj méně známé kousky, ale přesto dobré. Jako Night Moves anebo Kathmandu.

60