Brotherhood Of Man – Save Your Kisses For MeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:3 287
„Save Your Kisses for Me“ kapely Brotherhood of Man byla vítězná píseň slavné-neslavné soutěže Eurovize konané roku 1976 v Nizozemí. Song se proslavil ve většině evropských zemí, dlouho okupoval špice hitparád a stal se nejznámějším hitem všech Eurovizí vůbec. Jako mnoho zahraničních skladeb v dobách minulých se i tato dočkala české coververze, tetokrát v podání Jiřího Korna a Heleny Vondráčkové s názvem Pusu ti dám. Překvapivě však původní text není o loučení zamilovaného páru, nýbrž otce s malou dcerkou.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz I když mě odchod bolívá, nic jiného nezbývá, ale něco musím říct, než půjdu dál. A ty víš, že mám tě rád. Pořád na tebe myslívám, při všem, co udělám. Čas běží jak splašený, už jsem dávno tam měl být, ale čekám na poslední úsměv tvůj. A přitom mám tě rád.

Svým roztomilým způsobem slib, že schováš pro mě jen pusinky své. Schovej mi pusinky své. Pá pá, dítě, pá pá. Neplač moje malá. Teď vyjdu ze dveří, ale vrátím se vzápětí pro pusinky tvé, schovej mi pusinky své. Sbohem, zlato, sbohem. Vydrž, brzy tu jsem.

Nezdržuj mě víc, vždyť víš, co musím říct. Do práce chodím každý den, a proto nejsem přítomen, ale počítám vteřiny do návratu. A ty víš, že mám tě rád. Jsi tak roztomilá, holka, co pro mě schovává pusinky své. Schovej mi pusinky své. Pá pá, dítě, pá pá. Neplač moje malá.

Teď vyjdu ze dveří, ale vrátím se vzápětí pro pusinky tvé, schovej mi pusinky své. Sbohem, zlato, sbohem. Vydrž, brzy tu jsem. Nezdržuj mě víc, schováš mi chtíc nechtíc všechny pusinky své. Schovej mi pusinky své. Pá pá, dítě, pá pá. Neplač moje malá.

Schováš mi je všechny? I když jsou ti jenom tři…

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překvapivě však původní text je o loučení zamilovaného pedo páru, nějakého otce s malou holčičkou.

00

Odpovědět

v 0:43 je "with your cute little wave" ne "way"... neni to důležitý, jen pro upřesnění

10

Odpovědět

Díky za postřeh, opraveno :)

00

Odpovědět

Jak tohle mohlo vyhrat? Dyt ani jedna z tech holek nema fousy.

90

Odpovědět

A vyhrála už nějaká holka s fousy?

01

Odpovědět

+kilobyteJo velitelka 4 říše kancléř Merklová

01