Bruce Springsteen – Dancing In the DarkHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:4 065
Dancing in the Dark nazpíval americký rocker Bruce Springsteen v roce 1984. Píseň vyšla na jeho albu Born in the USA a stala se nejprodávanějším singlem zpěvákovy kariéry. 
Ve videoklipu vystupuje herečka Courtney Cox, kterou tehdy Bruce vůbec neznal a myslel si, že se opravdu jedná o režisérem Brianem De Palmou náhodně vybranou fanynku. V září roku 1985 videoklip získal cenu za nejlepší pódiové vystoupení na MTV Video Music Awards.

Přepis titulků

Vstávám každej večer, co na to říct. Vracím se brzo ráno a cítím se nanic. Jsem furt jen unavenej, tak unavenej a znuděnej sám ze sebe. Hej, bejby, potřeboval bych malou pomoc. Oheň se nerozhoří, oheň se nerozhoří bez jiskry. Tahle bouchačka je k pronájmu, i když jen tančíme ve tmě. Zprávy jsou čím dál jasnější, rádio na plný pecky a já křepčím dokola. Mrknu na sebe v zrcadle, chci změnit svoje hadry, vlasy i tvář.

Páni, nehnu se z místa živořením v takovýhle díře. Někde se něco musí dít, bejby, já vím, že jo. Oheň se nerozhoří, oheň se nerozhoří bez jiskry. Tahle bouchačka je k pronájmu, i když jen tančíme ve tmě. Vysedáváš tu a stárneš, někdo je tu k smíchu a jsem to já. Shodím tenhle svět ze svých zad, no tak, bejby, vysměj se mi taky. Zůstaň v ulicích tohohle města, ony už tě vychovají k obraz svému.

Říká se, že musíš po něčem toužit, hej, bejby, dneska bych si něco dal. Umřel bych pro nějakou tu akci, už mě nebaví sedět a psát tyhle řádky. Potřebuju taky trochu lásky, no tak, bejby, podívej se na mě. Oheň se nerozhoří pláčem nad zlomeným srdcem. Tahle bouchačka je k pronájmu, i když jen tančíme ve tmě. Oheň se nerozhoří ze strachu z rozpadu tvého malého světa. Tahle bouchačka je k pronájmu, i když jen tančíme ve tmě.

I když jen tančíme ve tmě. I když jen tančíme ve tmě. I když jen tančíme ve tmě.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Není to ta herečka z Přátel?

00

Odpovědět

Ano, viz popisek :)

00

Odpovědět

Dřív jsem si pokaždý říkal: "Tý jo, člověk si zajde na koncert a dostane se až na stage kde si zapaří se Springsteenem.." :-D

10

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo to má téměř stejnou melodii jak Billy Joel - We Didn't Start the Fire?

21

Odpovědět

Vždycky mě pobaví (v dobrém) ten jeho prdélkózní tanec.

20

Odpovědět

skvely vyber, to je countrey cox?

30

Odpovědět

Ano, viz popisek :)

30