Eurythmics – There Must Be An AngelHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:3 662
There Must Be an Angel (Playing with My Heart) je píseň britského dua Eurythmics z roku 1985, která vyšla jako druhý singl z jejich alba Be Yoursefl Tonight. Zajímavostí je, že sólo na harmoniku jim zahrál Stevie Wonder. Singl se nejvíce prosadil v Irsku, Norsku a Spojeném království. Dočkal se mnoha coverů; znovu ji nazpívali například: Brittany Murphy, Fantastic Plastic Machine, Leningrad Cowboys, Luciano Pavarotti a Kylie Minogue.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Nikdo jiný na zemi se tak necítí, jsem shozena a poražena blažeností. To si nejspíš anděl hraje s mým srdcem. Vkročím do prázdné místnosti a najednou se mi srdce rozbuší. Je to celý sbor andělů a hrají si s mým srdcem. Nejspíš promlouvá k andělům. Nejspíš promlouvá k andělům. Nejspíš promlouvá k andělům.

Nejspíš promlouvá k andělům. Nikdo jiný na zemi se tak necítí, jsem shozena a poražena blažeností. To si nejspíš anděl hraje s mým srdcem. A když myslím, že jsem sama, stejně se zdá, že je nás doma víc. Je to spousta andělů a hrají si s mým srdcem. Nejspíš trpím přeludy, když vidím anděly oslavovat. Může to snad aktivovat všechny mé smysly narušovat? Musí to být zvláštní klam způsobený božským zásahem.

Nechává mi vzpomínky na tvé nebeské spojení. Vkročím do prázdné místnosti a najednou se mi srdce rozbuší. Je to celý sbor andělů a hrají si s mým srdcem.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář