Faith No More ‒ Ashes To AshesHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:5 246
„Ashes To Ashes“ je skladbou z alba Album of the Year kapely Faith No More. Byla prvním singlem z této desky, vyšla 19. května 1997. Basák Billy Gould uvedl, že skladba samotná vznikla během jediného týdne, ačkoliv se kapela tehdy potýkala s existenční krizí. O tom ostatně svědčí i text samotné skladby, který zpěvák Mike Patton složil během svého pobytu v Itálii a jenž pojednává právě o komplikovaných vztazích mezi jednotlivými členy uskupení.

Přepis titulků

Překlad: ISNS www.videacesky.cz Chci, aby věděli, že za to mohu já. Že je to na mě. Ukáži prstem na sebe. To já. Dám tomu všechno, pak si budeme blíž. Směji se od ucha k uchu. A zamávám vám s otevřenou náručí. Mějte se.

Už vám nedovolím se hádat, mohu za to já. Pomohu vám opět na nohy, mohu za to já. Můžete mně to oplatit, mohu za to já. Dám tomu všechno, pak si budeme blíž. Směji se od ucha k uchu.

A zamávám vám s otevřenou náručí. Mějte se. Sobě dám totéž, pak si budeme blíž, blíž. Sobě dám totéž, pak si budeme blíž, blíž. Směji se od ucha k uchu. A zamávám vám s otevřenou náručí.

Sobě dám totéž, pak si budeme blíž, blíž. Sobě dám totéž, pak si budeme blíž, blíž.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborná kapela, výborný song. Radost poslouchat.

40

Odpovědět

pecka, moja oblubena

20