Garbage – The World Is Not EnoughHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:3 235
„The World Is Not Enough“ je titulní píseň stejnojmenné bondovky z roku 1999 z repertoáru americko-skotské alternativně-rockové kapely Garbage. Hudbu napsal David Arnold a text Don Black, kteří pracovali i na předchozích bondovkách. 
Kapela song nahrávala během svého evropského turné k albu Version 2.0, zatímco Arnold doplnil orchestrální doprovod z Londýna. Garbage pak vytvořili finální mix skladby v Armour Studios v Kanadě. 
Skladba sklidila chválu kritiků a vyšplhala se do Top 10 ve čtyřech světových singlových žebříčcích. Kapela si ji pak přidala na své Best Of album Absolute Garbage.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Vím, jak ublížit, vím, jak uzdravit. Vím, co ukázat a co naopak skrýt. Vím, kdy mluvit, a vím, kdy se dotýkat. Ještě nikdo nezemřel z přílišné touhy. Jeden svět nestačí, ale je to správné místo, kde začít, má lásko.

A pokud jsi dost silný, společně můžeme ten svět zničit, má lásko. Lidé jako my vědí, jak přežít. Není důvod k žití, když ten život necítíš. Víme, kdy líbat, a víme, kdy zabíjet.

Pokud my nemůžeme mít všechno, pak to nebude mít nikdo. Jeden svět nestačí, ale je to správné místo, kde začít, má lásko. A pokud jsi dost silný, společně můžeme ten svět zničit, má lásko. Je mi špatně. Mám strach. Jsem připravená a zároveň ne.

Jeden svět nestačí, ale je to správné místo, kde začít, má lásko. A pokud jsi dost silný, společně můžeme ten svět zničit, má lásko. Jeden svět nestačí. Jeden svět nestačí. Ne, ani trochu nestačí. Jeden svět nestačí.
 

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář