Haddaway – What Is LoveHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:5 536
„What Is Love“ nahrál roku 1993 představitel eurodance, německý zpěvák a tanečník původem z Trinidadu, Haddaway. Píseň vyšla na jeho debutovém albu The Album. Singl putoval hitparádami napříč Evropou, kde většinou dosáhl prvního místa. Mimo Evropu pak bodoval v USA (11. místo), Austrálii i Kanadě. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Co je to láska? Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Co je to láska? Nevím, proč nehraješ fér. Dávám ti svou lásku, ale tebe to nezajímá. Tak co je dobře a co špatně? Dej mi znamení! Co je to láska? Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Co je to láska?

Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Ach, nevím, co mám dělat. Co ještě dodat, je to na tobě. Vím, že jsme jedno, ty a já. Už nemůžu dál. Co je to láska? Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Co je to láska? Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Co je to láska? Co je to láska? Co je to láska? Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Už mi neubližuj.

Už mi neubližuj. Nechci žádnou jinou, žádnou jinou milou! Tohle je náš život, náš čas. Jsme spolu, potřebuji tě navždy. Je to láska? Co je to láska? Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Co je to láska? Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Už mi neubližuj, zlato, už mi neubližuj. Co je to láska?
 

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tvl...tenhle song ... vždy jsem si říkal že to je buď nejlepší nebo nejodpornější song všech dob... do dneška nevim :D

50

Odpovědět

Ne ne, nejodpornejší song všech dob je sice taky z té doby, ale je to Rednex - Cotton Eye Joe :)

42

Odpovědět

+Kafka Tamurano to je taky nádhera :D

20

Odpovědět

Znám díky parodii od Jima Carreyho. :)

91

Odpovědět

+kilobyteDoug Butabi, Steve Butabi.....
Vy jste bratři?
Ne......Anooooooo

30

Odpovědět

Jo jo, hudba mého dospívání. A musím říct, že pořád je to dobrý.

81

Odpovědět

:D :D :D

Hustokrutopřísné. S ním jsme měli vytapetované wc. Ještě Twenty 4 Seven, 2 Unlimited. I DJ Bobovi se myslim dostalo té cti, být na těchto zdech slávy. Jó bez Bravíčka nemohla zůstat jediná zeď nedotčená. Hned se jdu podívat, co s těma lidma je. :)

180

Odpovědět

real2real, snap

64