Heart – BarracudaHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:6 187

„Barracuda“ je píseň americké rockové kapely Heart z jejího druhého studiového alba Little Queen (1977) a vyšla jako první singl. Vyšplhala se na 11. příčku hitparády Billboard, kde strávila celých 20 týdnů. V roce 2007 se objevila ve videohře Guitar Hero III: Legends of Rock. Roku 2009 byla jmenována 34. nejlepší rockovou písní podle hudební televizní stanice VH1.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Takže tohle není konec, znovu jsem tě viděla dnes a musela odvrátit své srdce. Vysmátý jak sluníčko, pusinky pro všechny a historky, to nikdy nezklame. Ležíš tak nízko v trávě, vsadím se, že mě přepadneš. A srazil bys mě dolů, dolů, dolů na kolena.

To bys rád, co? Barakudo! Celou dobu jsme se snažili zadarmo. Potkal jsi mě a sviňuchu. Ani dobře, ani špatně, prodáváš píseň, jméno. Šeptandu. A když pravda nezapůsobí, budeš muset něco rychle vymyslet. A shoříš, shoříš, shoříš, shoříš na popel.

Jo, barakudo! „Prodej mě, prodej sebe,“ řekla sviňucha, potop se hluboko a zachraň mi krk. I ty, myslím, že máš taky depku. Celou tuhle noc i ty další proplujeme bez ohlédnutí. Jsme určení pro západní louže, naivní, naivní hlupáci. A když pravda nezapůsobí, ne, budeš muset něco rychle vymyslet. A shoříš, shoříš, shoříš, shoříš na popel.

Jo, bara-barakudo!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Boží hudba! Slušně přeloženo... Na tenhle song jsem přišel až díky hraná GTA: SA a neztratil nic na šmrncu

20

Odpovědět

delikatesa

10