Manfred Mann – Blinded by the LightHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:3 122
Blinded by the Light je původní píseň Bruce Springsteena z roku 1973. Je plná slovních hříček a autobiografických prvků, zpěvák ji údajně psal se slovníkem v ruce. Neméně slavnou cover-verzi z roku 1976 má na svědomí Manfred Mann's Earth Band.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Zahrajeme vám píseň z našeho alba The Roaring Silence. Zvládnete nám k tomu zatleskat? Oslepený světlem, jako splašenej auťák, další noční závod. Oslepený světlem, jako splašenej auťák, další noční závod. Oslepený světlem, jako splašenej auťák, další noční závod.

Oslepený světlem... Šílení bubeníci, povaleči, indiáni v létě s náctiletým vyjednavačem. Skolí tě příušnice, a tak si puberťák užívá po svém. S balvanem na rameni si připadám starší, kolotoč už není, co bejval.

S nepříjemným hekáním a kýcháním zvonkohra padá k zemi. Zvonkohra padá k zemi. Byla oslepená světlem, jako splašenej auťák, další noční závod. Oslepená světlem, jako splašenej auťák, další noční závod. Oslepená světlem, jako splašenej auťák, další noční závod.

Oslepená světlem... Silikonová kráska s manažerem za zády mi řekla, že na to mám. Řekla: "Udělám z tebe, synku, siláka. Tak zahřeje ten funk." A Mozart z motokár koukal na počasí, jestli je to venku bezpečný.

A malej boháč si to dovalil vrtulníkem a ptal se, jestli chci svézt. A ptal se, jestli chci svézt. Byla oslepená světlem, jako splašenej auťák, další noční závod. Oslepená světlem, jako splašenej auťák, další noční závod. Oslepená světlem...

Zpomalila, ale nikdy se neunavila. Zvládne celou noc. Zvládne celou noc.... Máma vždycky říkala, nekoukej do slunce, ale mami, vo tom to je. Byla oslepená světlem, jako splašenej auťák, další noční závod. Oslepená světlem, jako splašenej auťák, další noční závod.

Oslepená světlem, jako splašenej auťák, další noční závod. Oslepená světlem, jako splašenej auťák, další noční závod. Oslepená světlem! Zpomalila, ale nikdy se neunavila, zvládne celou noc...

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ked blinded by the light tak jedine od The Streets - The Streets - Blinded By The Lights (Official Video)

14