Martika - Toy SoldiersHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:11 623

"Toy Soldiers" napsala zpěvačka a textařka pro své debutové album v roce 1988. Jako samostatný singl píseň vyšla v květnu 1989 a během léta se dva týdny držela na špici žebříčku Billboard. Text popisuje boj se závislostí na kokainu, kterým procházel jeden ze zpěvaččiných přátel.

V roce 2004 použil části písně Eminem v songu "Like Toy Soldiers". V jeho provedení je hlavním poselstvím textu násilí a vraždy spojované s rapovou hudbou.

Přepis titulků

Krok za krokem, srdce k srdci, levá, pravá, levá, všichni padáme jako cínoví vojáčci. Neměla jsem v úmyslu ti lhát, takhle se to nemělo stát. Co na to říct? Je pravda, že jsem prodloužila pozvání, ale nevěděla jsem, jak dlouho zůstaneš. Když na tebe pokušení zavolá, je to tvé srdce, které padne. Pojď ven, budeme si hrát.

Krok za krokem, srdce k srdci, levá, pravá, levá, všichni padáme jako cínoví vojáčci. Pomalu trhaní na kousky, nikdy nevyhrajeme, ale pro cínové vojáčky bitva pořád pokračuje. Každé ráno se mi hůř vstává, hlava se bez ustání točí. Jak je to možné? Jak mohu před tou závislostí zavírat oči? Pokud nepřestanu, budu další na řadě. Jenom prázdnota zůstává.

Namísto vší té bolesti. Pojď ven, budeme si hrát. Krok za krokem, srdce k srdci, levá, pravá, levá, všichni padáme jako cínoví vojáčci. Pomalu trhaní na kousky, nikdy nevyhrajeme, ale pro cínové vojáčky bitva pořád pokračuje. Jenom prázdnota zůstává. Namísto vší té bolesti.

Pojď ven, budeme si hrát. Krok za krokem, srdce k srdci, levá, pravá, levá, všichni padáme jako cínoví vojáčci. Pomalu trhaní na kousky, nikdy nevyhrajeme, ale pro cínové vojáčky bitva pořád pokračuje. Krok za krokem, srdce k srdci, levá, pravá, levá, všichni padáme jako cínoví vojáčci. Pomalu trhaní na kousky, nikdy nevyhrajeme, ale pro cínové vojáčky bitva pořád pokračuje.

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super nápad, pustit si tohle po Sinkově videu o mileniálech. Beru flintu a jdu se oběsit do potoka.

20

Odpovědět

Jojo, taky jsem k tomu došel díky Eminemovi. Stejně tak jako např. k písni od Dido - Thank you, která figuruje v Eminemově skladbě "Stan".

80

Odpovědět

Pecka

70

Odpovědět

Ty jo, nevěděl jsem, že tohle je originál. Znal jsem jen tu Eminemovu verzi. :D

295