Massive Attack – Unfinished SympathyHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 404

„Unfinished Sympathy“ je píseň anglické trip hopové skupiny Massive Attack, která vyšla ještě pod dočasným názvem Massive na debutovém albu Blue Lines (1991). Druhou část názvu (attack = útok) vynechali ze strachu před potenciálním banem v médiích vzhledem k probíhající válce v zálivu. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Vím, že jsem si už někdy představovala, jaká by mohla být láska s tebou. Hodně mi ubliž, zlato, hodně mě zraň. Jak můžeš mít den bez noci? Jsi kniha, kterou jsem otevřela, a musím se dozvědět víc. Ze zvědavosti, jaké by bylo tě líbat, mě bolí hlava i celé tělo. Hodně mi ubliž, zlato, hodně mě zraň. Jak můžeš mít den bez noci? Jsi kniha, kterou jsem otevřela, a musím se dozvědět víc. Jako duše bez mysli v těle bez srdce, chybí mi každá část…

Jako duše bez mysli v těle bez srdce, chybí mi každá část… Jako duše bez mysli v těle bez srdce, chybí mi každá část… Jako duše bez mysli v těle bez srdce, chybí mi každá část… Nevím, kde se tohle vzalo.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jojo, Massive Attack urazily dlouhou cestu, děkuji za jejich hudbu...

20

Odpovědět

Perfektní. Pro mne je ale nej tohle: Massive Attack - Live With Me

21

Odpovědět

Docela slabé...
Celá písnička zní jako předhera k refrému, který nikdy nepřijde.

Člověk 5 minut čeká až se to konečně rozjede, začnou hrát pořádně a přijdou s nějakými chytlavými slovy a on je najednou konec písničky. Možná že černá kultůra má jiný názor na "trip hopové" skupiny, ale celkově mi to připadá takové nemastné a neslané.

13

Odpovědět

nadcasova pesnicka, genialna, jedna z mojich naj

72

Odpovědět

Souhlasím, Massive Attack je úžasná skupina. Nechápu tak nízké hodnocení tady.

42

Odpovědět

+Kačkalebo to nie je metal, to jedine tu ma uspech

04

Odpovědět

+vm vargaTo je naprostý nesmysl. Za prvé tu metal skoro není, za druhé vysoká hodnocení mají rockové, ale i popové a taneční písničky. Já taky nechápu hodnocení některých písniček, ale s tím nic nenadělám. BTW zrovna u téhle se mi sice moc líbí hlas zpěvačky, ale písnička samotná je pro mě absolutně nezajímavá. To že vám se líbí je samozřejmě v pořádku, ale zjevně se váš vkus úplně neprolíná s vkusem hlasující většiny, ale kdyby se všem líbilo to samé, tak je to hrozná nuda.

40