New Order – Blue MondayHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:4 564
"Blue Monday" je song britské kapely New Order z roku 1983. Singl zaznamenal komerční úspěch a umístil se v první desítce několika světových hitparád. Remix z roku 1988 dosáhl na 3. příčku britského žebříčku a je jednou z nejdelších písní, která kdy v této hitparádě byla. Stejně jako u dalších zástupců žánru synth-pop (Duran Duran nebo Depeche Mode) se klade důraz spíše na hudbu, takže textu se dočkáte až v čase 2:09. :) 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Jaké to je se mnou takhle zacházet? Když jsi na mě vztáhla ruce a řekla, kdo jsi? Myslel jsem, že se mýlím, myslel jsem, že jsem slyšel tvá slova. Řekni mi, jak se cítím? Jen pověz, jak se teď cítím? Ti, kdo přišli přede mnou, žili jen svou prací. Od tehdy až do skončení se nikdo z nich neodvrátí. A přesto je pro mě těžké říct to, co musím.

Ale jsem si jistý, že mi povíš, jak se mám dnes cítit. V přístavu vidím loď, podřídím se, protože můžu. Ale nebýt tvého neštěstí, byl bych dnes božím stvořením. Myslel jsem, že se mýlím, myslel jsem, že jsem tě slyšel mluvit. Řekni mi, jak se cítím? Jen pověz, jak se teď cítím? Teď tu stojím a čekám... Myslel jsem, že jsem řekl, ať mě necháš jít samotného po pláži. Řekni mi, jaké to je, když je tvé srdce chladné?
 

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

diky moc za preklad cekal jsem dlouho

41

Odpovědět

Pridam urcite aj remix na trailer Wonder Woman 1984
Sebastian Böhm - Blue Monday (Official Wonder Woman 1984 Trailer Music)

00

Odpovědět

Odpovědět

Za tohle díky ;). Hledám to už od chvíle, kdy jsem prvně viděla trailer na WW 84 ;)

10

Odpovědět

zdá sa mi že to bolo v watch dogs 2

00

Odpovědět

Klip jako od produkčního samce z Československa! V hudebním pořadu Triangl by bodoval. Tisíckrát raději bych něco od Depeche Mode - ti byli ... ano, božští, stvořili tolik klenotů, že by tahle rubrika si s nima vystačila do konce roku...

45

Odpovědět

Bez Blue Monday by DM zněli úplně jinak. Blue Monday je základ!

20

Odpovědět

Kámo s tým Trianglom si to trafil :-) niet divu že to bola aj jeho úvodná znelka. Dano Junas rulezzz!

Triangel 1989

00