Přidat do sledovaných sérií 49
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:3 358

„Fell in Love with an Alien“ je píseň evropsko-americké rodinné skupiny The Kelly Family z jejich devátého studiového alba Almost Heaven (1996). Song vyšel jako třetí singl v pořadí v první čtvrtině roku 1997 a získal velkou popularitu napříč Evropou. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Tam na polích farmáři pěstují chléb, když je svolají k večeři, vrátí se do chalupy. Pak nastala noc a vše objalo ticho, krása zazářila jasně, obklopená světlem. No tak pojď. Zamiloval jsem se do cizinky, zamiloval jsem se do jejích očí, zamiloval jsem se do cizinky, říkám to bez okolků. Miluji cizinku, miluji její oči, miluji cizinku a říkám to bez okolků.

Zlato, přišla sem hledat Romea. Zlato, určitě nehledá chudého kluka. Miluji cizinku, miluji její oči, miluji cizinku a říkám to bez okolků. Měsíc šel spát, rudé slunce vstává, objevil se strašák, vyděsil ji a odehnal. Poslala mi svou lásku, svou lásku ke mně, abychom mohli založit velkou rodinu.

No tak pojď. Zamiloval jsem se do cizinky, zamiloval jsem se do jejích očí, zamiloval jsem se do cizinky, říkám to bez okolků. Miluji cizinku, miluji její oči, miluji cizinku a říkám to bez okolků. Zlato, přišla sem hledat Romea. Zlato, určitě nehledá chudého kluka. Zamiloval jsem se do cizinky, zamiloval jsem se do jejích očí, zamiloval jsem se do cizinky, říkám to bez okolků.

Zamiloval jsem se do cizinky, zamiloval jsem se do jejích očí, zamiloval jsem se do cizinky, říkám to bez okolků. Miluji cizinku, miluji její oči, miluji cizinku a říkám to bez okolků. Miluji cizinku, miluji její oči, miluji cizinku a říkám to bez okolků.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Byl jsem v Praze na koncertě :D Někdy tuším v 96?

11

Odpovědět

Evidentně všichni užívají nějký podpůrný přípravek na růst vlasů :D

10

Odpovědět

Sice jsem je poslouchal spíš nuceně (ségra tyhle kapely milovala a měli jsme společný pokoj), ale nemůžu si pomoct... s odstupem času mi to nepřijde špatné :D

42

Odpovědět

Hudební peklo 20. století

55

Odpovědět

A po koncertě je sežrali :D

80

Odpovědět

Mně přišli vždycky hrozně děsivý. Taková sekta psychohipíků co se jenom náhodou věnujou hudbě, ale stejně tak by mohli věnovat sériovejm vraždám. The Manson family.

124

Odpovědět

To docela chápu... To přirovnání ostatně není od věci, však Charles Manson taky uměl dost dobře zpívat (no fakt... pár jeho písniček se dá najít na youtube, třeba "Look At Your Game Girl". V nějakym alternativním vesmíru by mohl být stejně známý jako třeba John Lennon. Teda on známý je, ale bohužel ne kvůli hudbě...)

00

Odpovědět

Kelly Family je kapitola sama pro sebe, ale tahle píseň je od nich absolutně nejlepší. My guilty pleasure :-D

32

Odpovědět

Ajéje... Minulost si mě právě našla a pěkně silně a ostře mě kousla do zadku :D. Jsem jeden z těch co je fakt miloval (někde mám ještě schované výstřižky z BRAVA :-).). Jinak ale hudebně to nebylo zas tak špatné (osobně považuju takové Lunetiky za daleko větší zlo než Kellyovce) a dodneška jsou písničky, které mám ráda (i když mimozemšťanka k nim teda nepatří).

62

Odpovědět

Pamätám si dobre ako panoval u nás posmech z ľudí ktorí týchto úžasných hudobníkov počúvali

511

Odpovědět

ten panuje stále.

94

Odpovědět

bizar

1113