The Offspring – The Kids Aren't AlrightHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:6 169

„The Kids Aren't Alright“ (Děcka nejsou v pohodě) je píseň kapely The Offspring z 5. studiového alba Americana (1998). Vyšla jako třetí singl a bodovala v první desítce hitparády US Modern Rock Tracks Chart. Název odkazuje na hit kapely The Who „The Kids Are Alright“ (z alba My Generation). Píseň se objevila na soundtracku k filmu Fakulta a můžete ji slyšet také během úvodní scény. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Když jsme byli mladší, budoucnost byla jasná, starý sousedství plný života. A každý dítě z tý ulice chtělo něco dokázat, a ne se nechat zbít. Teď je celá čtvrť rozbouraná, děcka vyrostly, ale životy mají naprd. Jak jedna malá ulice spolyká tolik životů? Zahozený šance, nic není zadarmo, toužíme po tom, co bejvalo.

A je těžký, tak těžký vidět křehký životy, roztříštěný sny. Jamie měla šanci, fakt že jo, místo toho nechala školy a udělala si pár děcek. Mark furt bydlí doma, protože nemá práci, jen hraje na kytaru a hulí trávu. Jay spáchal sebevraždu, Brandon se předávkoval a umřel.

Co se to sakra děje? Nejkrutější sen, realita! Zahozený šance, nic není zadarmo, toužíme po tom, co bejvalo. A je těžký, tak těžký vidět křehký životy, roztříštěný sny. Zahozený šance, nic není zadarmo, toužíme po tom, co bejvalo. A je těžký, tak těžký vidět křehký životy, roztříštěný sny.
 

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Song z dob, kdy tahle kapela měla hodně slušnou úroveň. Příjemná pecička.

170

Odpovědět

Jo, tohle je prostě pecka

362