The Smashing Pumpkins – Tonight, TonightHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:4 030
„Tonight, Tonight“ je song americké alternativní rockové kapely The Smashing Pumpkins, který napsal její frontman Billy Corgan. Vyšla jako 4. singl z jejich třetího alba „Mellon Collie and the Infinite Sadness“ (1996). Skladba sklidila chválu od kritiků a zaznamenala komerční úspěch, když ovládla hitparády napříč Evropou, ale i na Islandu a Novém Zélandu. I doprovodný videoklip získal několik ocenění.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Čas je relativní. Nikdy nemůžeš odejít, aniž bys za sebou nechal kousek mládí. A naše životy se navždy změní, už nikdy nebudeme stejní. Čím víc se měníš, tím méně cítíš. Věř, věř ve mě. Věř, věř… Že se život může změnit, že jsi neuvízl v marnosti.

Nejsme stejní, dnes v noci jsme jiní. Dnes v noci, dnes v noci je tak jasno. Dnes v noci. A víš, že si nikdy nemůžeš být jistý, ale jsi si jistý, že můžeš mít pravdu. Pokud se postavíš čelem ke světlu. A žhavé uhlíky nikdy nezhasnou ve tvém městě u jezera, na místě, kde ses narodil. Věř, věř ve mě.

Věř, věř… V odhodlanou naléhavost přítomnosti. A pokud věříš, tak to dnes v noci není náhoda. Dnes v noci, dnes v noci je tak jasno. Dnes v noci, dnes v noci. Ukřižujeme neupřímné. Všechno napravíme, všechno pocítíme dnes v noci. Najdeme způsob, jak dnes v noci nabídnout nepopsatelné okamžiky tvého života.

Nemožné je možné dnes v noci. Věř ve mě, jako já věřím v tebe… Dnes v noci…

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kluci vzdali hold Meliesovi. A kouzlo to ma porad

30

Odpovědět

Heroin

01

Odpovědět

Jeho hlas je ako droga...v podstate hnusný ale príjemne návykový

81

Odpovědět

pri SP pod 100 percent sa neda ist

80