Placebo ‒ Every You Every MeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 517

„Every You Every Me“ je název písně od britské alternativně rockové skupiny „Placebo“, vydané jakožto třetí singl z jejich druhého alba „Without You I'm Nothing“ dne 25. ledna 1999.

Samotné album vznikalo v průběhu celého roku 1998 v produkci slavného Steva Osborna (U2, Doves, New Order…), datum vydání bylo konkrétně 12. října téhož roku. Videoklip byl natočen během živého vystoupení v London's Brixton Academy; existuje i druhá verze, ve které jsou použity záběry z filmu Velmi nebezpečné známosti. Užití písně ve filmu podmínil její autor, frontman a zpěvák kapely Brian Molko tím, že hlavní postava na konci filmu zahyne, podobně jako v původní knize od Pierra Choderlose de Laclose, jejímž je Molko velikým fanouškem. Na dotaz, o kom píseň pojednává, Molko uvedl, že z hlavní části o něm samotném a také o všech těch lidech, kteří měli tu smůlu, že se s nimi vyspal. 

Přepis titulků

Překlad: ISNS www.videacesky.cz Planá láska je dar z nebes, špulíš rty, ale vášeň už je pryč. Mé srdce je coura, tvé tělo jen výpůjčka, mé tělo je zlomené, to tvé prohnuté. Vyřež své jméno do mé paže, místo v obavách zde ležím okouzlen. Nic jiného stejně nezbývá, všechna ta ty a všechna ta já.

Planá láska, jen tvůj klín, žádný jiný neřeším. Další lásku, kterou pošlapu, žádnými okolnostmi omluvit nemohu. V matných obrysech toho, co bude dál, nás čeká příliš mnoho jedovatého. Nic jiného stejně nezbývá, každé ty a každé já, každé ty a každé já, každé já.

Planá láska je pomíjivá, dotěrná a vše bortící, tak už teda našpul, kruci, vždyť nikdy o nic nešlo přeci. Servíruji svou hlavu na talíři pro ten pocit bezpečí zavolat ti pozdě v noci.

Nic jiného stejně nezbývá, každé ty a každé já, každé ty a každé já, každé já. Každé ty a každé já, každé já. Jako když nahý vede slepého, vím, že jsem sobecký, nedělám nic hezkého.

Lásku jen pro sex, vždy si najdu nějakou, někoho potlouci a nechat za sebou. Sám, samotný v časoprostoru, není zde nic, ale to, co tu je, je mé, něco půjčené, něco modré, všechna ta ty a všechna ta já. Každé ty a každé já, každé já.

Každé ty a každé já, každé já. Každé ty a každé já, každé já. Každé ty a každé já, každé já. Každé ty a každé já, každé já.

Každé ty a každé já, každé já.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář