Tina Turner – What's Love Got To Do With ItHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:3 700
"What's Love Got to Do With It" je píseň americké zpěvačky Tiny Turner z jejího 5. studiového alba Private Dancer (1984)
Singl skóroval napříč světovými hitparádmi a jako jediný v kariéře jí zajistil první místo v domácím žebříčku Billboard. Je zařazen mezi 500 nejslavnějšími písněmi magazínu Rolling Stone (309. místo) a na seznamu nejslavnějších písní století je na 38. místě. V roce 1993 vznikl stejnojmenný film o zpěvaččině životě.
Roku 2012 byl singl uveden do síně slávy cen Grammy a Tině přinesl její třetí sošku. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Musíš pochopit, že s každým tvým dotykem se mi zrychlí tep. Že je to nadšení ze setkání kluka a holky, protiklady se přitahují. Je to tělesné. Logické. Zkus ignorovat, že to znamená mnohem víc.

Co s tím má společného láska? Láska není víc než emoce z druhé ruky. Co s tím má společného láska? Kdo potřebuje srdce, když se může zlomit? Může ti připadat, že jsem zmatená, když jsi se mnou. Pokud vypadám zasněně, tak jsem někde četla, že k tomu mám důvod.

Nějak se tomu říká. Nějak se to jmenuje. Ať už to má jakýkoli důvod, spouštíš to ty. Co s tím má společného láska? Láska není víc než emoce z druhé ruky. Co s tím má společného láska? Kdo potřebuje srdce, když se může zlomit? Vydala jsem se novým směrem, ale musím říct, že myslím na své bezpečí, tyhle pocity mě děsí.

Co s tím má společného láska? Láska není víc než emoce z druhé ruky. Co s tím má společného láska? Kdo potřebuje srdce, když se může zlomit? Láska není víc než milý staromódní pojem. Co s tím má společného láska? Kdo potřebuje srdce, když se může zlomit?
 

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář