Toni Basil – MickeyHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:4 650
"Mickey" je hit americké zpěvačky a choreografky Toni Basil z jejího debutového alba Word of Mouth (1981). Jedná se o coververzi songu Kitty, který o dva roky dříve nahrála kapela Racey. Toni změnila název, aby byl text o chlapci. Videoklip, kde Toni představuje roztleskávačku, je zajímavý ze dvou důvodů: Zpěvačce v té době bylo téměř 40 let a jednalo se o první taneční videoklip s choreografií.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Ach, Mickey, jsi tak fajn, jsi tak fajn, jsem z tebe paf. Hej, Mickey! Hej, Mickey! Ach, Mickey, jsi tak fajn, jsi tak fajn, jsem z tebe paf. Hej, Mickey! Hej, Mickey! Ach, Mickey, jsi tak fajn, jsi tak fajn, jsem z tebe paf. Hej, Mickey! Hej, Mickey!

Byl jsi tu celou noc a to je trochu moc. Myslíš, že všechno víš, ale vlastně nevíš nic. Proč se nerozloučíš, abys mě domů vzal, Mickey? Protože když mě odvézt chceš, nakonec neodvezeš. Jde po mně z tebe mráz, zlato, prosím, prosím ne! Každou noc mě stejně necháš samotnou, Mickey. Ach, Mickey, jaká škoda, že nerozumíš, že s rukou bereš srdce, když mě za ni uchopíš.

Ach, Mickey, jsi tak hezký, proč nepochopíš, můžou za to kluci jako ty, Mickey! No tak, co uděláš, Mickey? Nezlom mi srdce, Mickey! Hej, Mickey! Když se mě teď zmocníš, všichni se to dozví. S každým tvým pohybem se trošku víc odhalím. Můžeme toho využít, tak neříkej ne, Mickey. Tak mi to teda nandej, jak jen budeš chtít.

Jak jen budeš chtít, budu tě jako muže ctít. Ach, zlato, prosím, prosím, nenechávej mě ve zmatku, Mickey! Ach, Mickey, jaká škoda, že nerozumíš, že s rukou bereš srdce, když mě za ni uchopíš. Ach, Mickey, jsi tak hezký, proč nepochopíš, můžou za to kluci jako ty, Mickey! No tak, co uděláš, Mickey? Nezlom mi srdce, Mickey! Ach, Mickey, jsi tak fajn, jsi tak fajn, jsem z tebe paf.

Hej, Mickey! Hej, Mickey! Ach, Mickey, jsi tak fajn, jsi tak fajn, jsem z tebe paf. Hej, Mickey! Hej, Mickey! Ach, Mickey, jsi tak fajn, jsi tak fajn, jsem z tebe paf. Hej, Mickey! Hej, Mickey! Ach, Mickey, jsi tak fajn, jsi tak fajn, jsem z tebe paf, Hej, Mickey! Ach, Mickey, jaká škoda, že nerozumíš, že s rukou bereš srdce, když mě za ni uchopíš.

Ach, Mickey, jsi tak hezký, proč nepochopíš, můžou za to kluci jako ty, Mickey! No tak, co uděláš, Mickey? Nezlom mi srdce, Mickey! Ach, Mickey, jaká škoda, že nerozumíš, že s rukou bereš srdce, když mě za ni uchopíš. Ach, Mickey, jsi tak hezký, proč nepochopíš, můžou za to kluci jako ty, Mickey!

No tak, co uděláš, Mickey? Nezlom mi srdce, Mickey! Ach, Mickey, jaká škoda, že nerozumíš, že s rukou bereš srdce, když mě za ni uchopíš. Ach, Mickey, jsi tak hezký, proč nepochopíš, můžou za to kluci jako ty, Mickey! No tak, co uděláš, Mickey? Nezlom mi srdce, Mickey!

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Můžu se zeptat proč je tady tady tak strašná kvalita videa, když na YouTube najdete dokonce i tu, která nemá useklej začátek a světe div se dokonce i plynulý obraz :O Toni Basil Hey Mickey Official Music Video

30

Odpovědět

Za mě tedy frajerka. Takhle tancuje teď v 74 letech.
Toni Basil at 74 busts out better dance moves than you - AMAZING!

100

Odpovědět

Neskutocne, fakt

10

Odpovědět

Kam se hrabe ta dnešní nestydatá čůza na bourací kouli. Z této písně slyším velké dobré od samotné Božině!

11

Odpovědět

klenot? realy?

45

Odpovědět

Ty voe, klenot .... tak asi pro Japonce zřejmě ano - tam to ocení i součastníci, infantilnost tam jede pořád.

34

Odpovědět

asi som az prilis mlady na tuto piesen :D

22

Odpovědět

Pohonil jsem...

100

Odpovědět

A je ti jasný, že je tý ženský teď 80?

30

Odpovědět

+troll.Pohonil na minulosti
Skor ide o to, ze v 40-tke vyzerala moooc fajn

20