Imaginární život

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:336
Počet zobrazení:5 191

Krátký animovaný film z největšího festivalu krátkých filmů Tropfest. Nepočítám s vysokým ohodnocením a vy zase nepočítejte s tím, že byste se u toho nějak třeskutě bavili. Je to záležitost melancholická, atmosférická, protože není horší věci, než být sám a zapomenutý.

OHODNOŤTE TENTO FILM NA ČSFD!

Přepis titulků

Kdyby vás to zajímalo, jmenuje se Andrew. A byl to můj nejlepší přítel. ale... to už je dávno, nevím co se vlastně stalo... Všechno šlo tak dobře. Jasně si pamatuji naspolečné hraní. Jezdění na kolotoči.

Chození po pláži. A potom... no... Ztratil zájem. Šel dál. Asi to tak mělo být. Ale víte co? Někdy je to vážně naprdbýt imaginárním přítelem.

Jednu věc vám manuál neřekne. Jak si poradit s odmítnutím. Většina lidí si prostě myslí,že jen tak zmizíme nebo tak něco. Ale pravdou je, že nikdy neodejdeme. Vždy jsme tady. Zachyceni, pozorujeme, čekáme na svoji druhou šanci.

Zkoušel jsem žít normálně. Spal jsem. Myl se. Jedl. Kadil. Snažil jsem se i sblížit s ostatnímiopuštěnými imaginárními přáteli. To ale nikdy neskončí dobře.

Zanedlouho potomjsem se přidal do kapely. Jako hlavní kytarista.Psali jsme si i vlastní songy. Proč prostě... nezmizíš? Další den se už nevrátím. Nedávno jsem se pustil do graffiti. Je to levnější nežbýt spisovatelem. Organizuj setkání.

Musíme vstávat brzy. Objímej silněji. Můj oblíbený filmje "Ztraceno v překladu" Bill Murry je vtipný.V jeho postavě se vidím. Scarlett Johansson mákrásné velké rty. Někdy, když jsem smutný, zkouším si představit svéhovlastního imaginárního přítele. Ale z nějakého důvodu se pořád cítím stejně.

OPUŠTĚNÍ ANONYMNÍIMAGINÁRNÍ PŘÁTELÉ Odpovědi jsem hledalkde se dalo. Někdy je těžkéjenom položit otázku. Vím, že jsem jenomvýplod dětské představivosti, co si žije imaginárním životem a rozumím tomu. Vážně.

Pochopte, má odpovědi,na které se musím zeptat. Zná odpověď, kteroupotřebuji vědět. Je Andrew šťastný? překlad: Ajvngou časování: Otawww.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Náhodou moc hezký filmeček. Tohle téma asi nejlíp zpracovala písnička "Puff the Magic Dragon"

200

Odpovědět

Já jsem měla svého imaginárního kamaráda. Dokonce i víc.

191

Odpovědět

úžasně obousměrný konec

190

Odpovědět

Video opraveno.

180

Odpovědět

Lidičky, mám problém - video se mi vůbec nezobrazuje, vidím jen text. Nemůžete sem, prosím, prosím, smutně koukám hodit někdo odkaz? Děkuji moc...
Jinak, co se imaginárních kamarádů týče, já jich taky měla dost :) Ale pak jsem se s jedním pohádala a poslala ho pryč. Už jsem pak nikoho z nich neviděla, odešli všichni... :( Ale je to dávno... =D

191

Odpovědět

to je tak smutné :(

200

Odpovědět

Ja som mala imaginárneho kamaráta - presnejšie sestru. My sme fakt veľká rodina, mama je zo siedmich detí, oco tiež a všetci majú aspoň po tri deti. A ja jediná som bola sama - to vytúžené dieťatko po trinástich rokoch. Takmže som mala imaginárnu sestru a neskôr aj plno iných kamarátov... A čo? Bola som decko...

180

Odpovědět

Bambíno: Ale to už asi nebude vzpomínka z dětství že? :D

190

Odpovědět

Novis: něco na tom bude, jako dítě jsem měl fůru představ, ale nikdy mezi nimi nebyl imaginární přítel, ale teď mě napadá možnej ekvivalent - imaginární přítelkyně :)

190

Odpovědět

Taky si říkám, že imaginární přátele maj asi převážně jen americký děti. V americkejch filmech a seriálech se o imaginárních přátelích z dětství mluví běžně, ale já si nikoho takovýho nepamatuju že bych znal. No samozřejmě neříkám, že je to něco špatného (u dětí se něco takového dá chápat) ;-)

180

Odpovědět

to s tou "koulí" je z dálnice 60 +_+ je to hezký jinak

181

Odpovědět

Interesting.

180

Odpovědět

smutny..

180

Odpovědět

Asi jsem zbytečně rozcitlivělá, ale mně se to zatraceně moc líbí.

182

Odpovědět

slabé.. mco mě to nechytlo :(

184

Další