Úsměvem ke štěstí

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:7 760
Počet zobrazení:67 432

Mám tady pro vás jeden opravdu "dlouhý krátký" film. Jmenuje se "POTVRZENÍ" a trvá něco málo přes 15 minut, takže se pohodlně usaďte a vychutnejte si tuhle optimistickou věc, která vás (a to je vážně klišé) na konci zahřeje i potěší. Ale co, přesvědčte se sami! Mimochodem "POTVRZENÍ" je ověnčeno spoustou cen z různých festivalů krátkých filmů. V hlavní roli TJ Thyne. P.S. Vy - jste - úžasní!  (korekce: Andulák, help linka: xxENDxx a Araziel)

Přepis titulků

POTVRZENÍ PARKOVÁNÍ 2 HODINY ZDARMA (S POTVRZENÍM) POTVRZENÍ Jsem tu pro potvrzení. Vy... Vy jste úžasný. Pardon? Máte úžasnou tvář.

Vypadáte neskutečně schopně. Už vám to někdy někdo řekl? - Ne. - Poslyšte, sice vypadáte sklesle a někdy vám připadá, že vám nikdo nerozumí, ale věřte mi, že jednou vaše pravé já docení. - Vážně si to myslíte? - Naprosto. Jste totiž skvělý! POTVRZENO Potvrzení, prosím.

Vy jste skvělá, slečno. Máte úžasné lícní kosti. Vážně? - Pane! - Ano? - Máme problém. - Kde? Co se tady sakra děje? Hodně jste si zkusila.

To víte sama nejlíp. Máte tolik zážitků, kterých si ostatní neváží, ale vy ano. Udělal jste mi radost. Nestojí tady kvůli nakupování, ale kvůli němu. Jste neskutečně fit, pane. Posiloval jste? - Ne na dlouho. - Vlastně trochu ano. Díky. Mladý muži, tohle je obchod, ne společenský klub. Máte fantastický oblek. Skvěle vám padne.

Myslíte? Pracujete tvrdě, chlapi. Díky vám tohle místo prosperuje. Vždycky mám pocit, že to nikdo neocení. Jo, je to stresující, to ale nikdo nevidí. Ne! To, co děláte, je hrozně důležité. Vsadím se, že byste se líbil našemu šéfovi. Jste skvělý. Staráte se o tisíce zaměstnanců a jejich rodiny.

- To je něco. - Slyším to tak rád. Většinou mám pocit, že to lidé nechápou. Jsem pro ně jenom zlej chlap, co je obírá. Vůbec ne. Vy byste se rozdal. Možná vím o pár lidech, kteří by se s vámi rádi seznámili. Pane prezidente, neřešte, co si o vás lidé myslí. Golf vám jde skvěle. - Bůh vám žehnej.

- Opravdu. Máte fantastický knír. - Vsadím se, že by vám ho záviděl i Tom Selleck, nekecám. - Díky. Nemáte zač. Hugh Newman – muž, který mění svět parkováním a komplimenty zdarma. Je to veliká úleva. Máte propadlý řidičský průkaz, pane. Proto jste tak dobrý v tom, co děláte.

Jste opravdu svědomitý. Vážně? Myslíte? Hughu, jaké je vaše tajemství? Prostě miluju, když se lidé usmívají. Vypadá to, že neexistuje člověk, kterého by Hugh Newman nerozesmál. Další! Vítejte na oddělení evidence motorových vozidel. ZA ŽÁDNOU CENU SE NEUSMÍVEJTE! Na řidičskému průkazu se nikdo nesmí usmívat, pane.

Je to zakázáno. Další! - Další. - Jste úžasná. Jste tak schopná. Další. Victoria? Páni, to je nádherné jméno. Další.

Moc hezky se staráte o svoje vybavení. Má velké štěstí, že vás má. - Zavíráme, pane. - Victorie... Rád bych viděl váš úsměv. Dobrou noc, pane. - Kam si musím zajít pro... - My nepotvrzujeme, pane. Další! Ladí vám k očím. Tak trochu.

- Máte ty nejhezčí oči, jaké jsem kdy viděl. - Další. Také zdravě jíte. Pečujete o sebe. To je úžasné. Vidíte? Jste báječná panička. Chodíte venčit celou hodinu. Ostatní by si na to nenašli čas, ale vy ano. Vám to nevadí. Usmála jste se někdy?

Ano. Kdy? Když jsem byla malá. Vsadím se, že jste měla nádherný úsměv. Co se stalo? Další! Nepřipomíná vám někoho? Další.

Mám barevné i černobílé. Další. Další! Jen jsem chtěl vidět váš úsměv. To je mi líto. Další! Jedno potvrzení, prosím. Jste...

v pořádku... nejspíš. V pořádku? Řekl jste "v pořádku"? Jo, jste fajn. Nic víc mi neřeknete? Jaký to má smysl? OZNÁMENÍ O UKONČENÍ PRACOVNÍHO POMĚRU Haló, prosím vás!

Můžete nás vyfotit? - Díky, budeme vám vděční. - Jsme tu poprvé. Úsměv. To není opravdový úsměv. Milujete se? Cestujete spolu po světě? Jo, to je skvělý. Kéž bych mohl taky cestovat se ženou, kterou miluji.

Kéž by nás mohl taky někdo vyfotit, to bych se opravdu usmíval. Všechno vám hraje do karet. Jste dokonalí. Jste v nejlepších letech, vy dva... jste úžasní. Takhle vydržte. Tomu říkám úsměv! Ještě, ještě jednou.

Paráda. Ještě. Nádhera! Podívejte se na sebe. Fantazie! Co milujete na své ženě nejvíc? Má mě ráda. Přestože ví, jaký jsem. Kde jste se poznali? - U soudu v porotě. - Služ své vlasti a poznej svoji lásku. Lidi, jste skvělí.

Nádhera, nádhera. - Díky moc. - Nashle. Promiňte. Vyvoláváte v lidech ty nejupřímnější úsměvy, jaké jsem kdy viděl. Nechcete si focením přivydělat? Omlouvám se, že ruším. Jste nádherný pár. Nejste modelové?

Ne. A chtěli byste být? Máte ty nejhezčí oči na světě. Prosím? Vaše oči jsou nádherné. Jste celá nádherná. A šaty vám k nim krásně ladí. Dokonalé. Mohu? - Co máte na světě nejraději? - Svoji dceru. Má překrásný úsměv.

Zdravím, jdu na prohlídku, Hugh Newman. Dobrý den, Hughu, připněte mi k vyplněné kartě řidičský průkaz. - Jistě. - Děkuji. - Dobrý den. - Zdravím. Jak jste to... Vy se usmíváte. Ale... ona... jak... Další! Promiňte, pane.

Kde je Victorie? - Dostala padáka. Další! - Cože? Proč? Usmívala se. Podívejte se na ně. Ty dělala ona. Usmívaj se! Podívejte! Ty fotky jsou na nic! Nemaj se co smát! Kde ji najdu? PRŮKAZOVÉ FOTOGRAFIE Jste úžasná. Tu dovolenou si užijete.

Až se vrátíte, budete všem vyprávět úžasné zážitky. Už se nemohu dočkat. Paříž je mým vysněným městem. Nechápu to, zkoušel jsem všechno. Co se stalo? Když jsem byla malá, moje matka vážně onemocněla. A nikdy se neuzdravila. Celé ty roky byla tak smutná, že se zapomněla usmívat. A když jsem ji tak viděla, zapomněla jsem to taky. A neusmívala jsem se celé roky.

Ale nedávno k ní přišel jeden mladý muž a řekl jí, jak je nádherná. Tak nádherná, že si ji chtěl vyfotit. Díky němu se usmála. A najednou jí bylo po všech těch letech... konečně lépe. Věděla jsem, že jste to byl vy. Hledala jsem vás všude, ale nemohla jsem vás najít. Prolezla jsem každé parkoviště ve městě, zaplatila všechny poplatky, ale...

nikde jsem vás nenašla. Vy jste platila za parkování jen kvůli mně? Ano. Protože jste skvělý. Jste úžasný. To mi ještě nikdy nikdo neřekl. Překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (319)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chcel by som poprosiť adminov aby napasovali titulky na HD verziu a upravili tu to video aby sme si tie krásne úsmevy mohli užiť aj vo vysokom rozlíšení :)

http://kurtkuenne.com/shorts/

20

Odpovědět

Teprve dnes jsem pochopil pravou podstatu tohoto filmu. Potkal jsem nádhernou slečnu a seznámil za pomoci úsměvu :D

51

Odpovědět

Vicki Davis je nádhernááá

30

Odpovědět

Já to nemůžu spustit.:-(

220

Odpovědět

Lebo sa neusmievaš

40

Odpovědět

Svěk je příliš krutý na to, aby se pořád usmívalo.

2713

Odpovědět

Záleží na tom, z jakého úhlu se na svět díváš

31

Odpovědět

:)

270

Odpovědět

Po shlédnutí videa tekly mi slzy po lících, protože jsem nemocen. Díky!

260

Odpovědět

Díky!

270

Odpovědět

Uz jsem videl par pvp jedi vs BH, a musim rict ze ty range classy maji vydhou. Muze to ale taky byt tim, ze to hrali lidi co nemeli cas si poradne osahat povolani JEdi, proste range je na dps jednodusi co si budem povidat

197

Odpovědět

Nádhera, nevíte někdo kde sehnat ty písničky abych se mohl smát neustále?

240

Odpovědět

krasny film, aj ja sa z neho len usmievam a smejem :)))))) .......som rada, ze som sa k nemu dostala, dakujem :DDDD

240

Odpovědět

Mám pocit, že tohle je moje první desítka :) Nádherný příběh, díky za překlad!

260

Odpovědět

Skvělé video..hned je světě lépe.. zase máme o důvod více se smát na své milované..:)

241

Odpovědět

Tyjo... tohle byla trochu emocionalni bomba, ze mi tu stestim tecou slzy :-) Asi si to budu muset jeste pustit na novej rok :-)

220

Odpovědět

To je nádherný :)

250

Další