INSiDE

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:516
Počet zobrazení:9 335

Krátký film, který vyniká výbornou filmovou atmosférou a překvapující pointou.

Přepis titulků

Vstávat. Doktor tě chce vidět. Jdeme, povídám. Žádný potíže. ...zdravotní problémy s identitou... ...tak se taky jmenuju... ...nech mě zemřít......bez jména nevíš kdo doopravdy... ...Gassy Gane......jmenuju se...

Jonathan, Heather, Thomas,Harris, Joey a Bow Za ty týdny, cospolu mluvíme, se u tebe projevilaspousta různých lidí, s různými jmény,takže se ptám, s kým se bavím teď? Na tom nezáleží. Záleží jenomna jednom... Jak se odtud dostanu? Příští týden se budejednat o podmínečném propuštění.

Pokud to půjde dobře, propustí tě pod dohledema možná... Moc se omlouvám, doktorko. Provedla jsem strašné,strašné věci. Taky jsem viděla ošklivé věci. Zakroutím vám krkem! Pokud chcete změnu,jediný způsob jak toho... Pracujete pro vládu.jste uvnitř mý hlavy.

Můžete číst moje myšlenky adržíte mě tady proti mý vůli! Jste tady, protože osobnostive vaší hlavě převzaly kontrolu. To je neskutečný.Jste vůbec opravdová doktorka? Já vím, kdo jsem. Tak mi to povězte. John, Jakob, lálalála Smith... tak se taky jmenuju...

Držte huby! ...nikdy neměl a nikdymít nebudu... ...život je jako "D". "D"? Řekl jste "D".Chcete tím začít? Chci ven! D jako... D jako co? Potřebujeme pomoc!

Můžu se vyspat? To stačí! Všichni zmlkněte! Jsem zde, abychvám pomohla. To ale nejde, kdyžnechcete poslouchat. Jediný způsob jak se odsud dostat je,že budeme spolupracovat. Takže... něcojste chtěl říct. Pokračujte.

D jako Daniel. Jmenuji se Daniel. Jsem ráda, že jstezpátky, Danieli. Díky, doktorko. Je dobré být zpět. Byla to dlouhá doba. Ano, byla. Teď se zase můžemevrátit k práci.

Zdravím, Danieli.Já jsem doktor Blake. Jak víte, za týdenmůžete být propuštěn a pokud by vám to nevadilo,rád bych se zeptal na pár otázek. Tak... Jak se dnes cítíte? Cítím se dobře, doktore. překlad: Ajvngouwww.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

i když je to krátký, kak to skvělě zatáhne do příběhu ;) 10/10

220

Odpovědět

Škoda, že angličtina není jako čeština...By se hned dalo poznat, jestli doktor nebo doktorka. Jinak co se týče mého pochopení, asi jako Bam. S ostatními osobnostmi si přeci nepovídal, takže nejdřív skutečná a potom vymyšlená. K tomu, že se na sebe nepodívali. Já bych se taky v takovém prostředí moc nerozhlížel.

200

Odpovědět

naprosto dokonale zpracovane :) cislo 1.

200

Odpovědět

Bam - nie nie, lekárka je neskutočná tiež, ak si všimneš, ten nový doktor sa na ňu ani len nepozrie, keď prejdú okolo seba... :)

Super film!

240

Odpovědět

Hlavní postava hrála i Billyho v seriálu Six feet under - pro ty, co neznají, podotýkám, že i Billy měl psychickou poruchu.

200

Odpovědět

Smysl dává i verze, kdy on jakoby "přebírá" osobnosti lidí, které potká. Tedy že doktorka je skutečná a po jejím odchodu mu "vleze" do hlavy jako další osobnost.

226

Odpovědět

Za mě je to perfektní pojednání mnohočetné poruchy osobnosti viz. film rozpolcený, kde je vidět pouze chování hlavního jedince jako je zde Daniel. Úžasný

10

Odpovědět

Výborná věc,jinak ten chlap nemá schizofrenii,to je zas úplně jiná duševní porucha...Spousta lidí žije v omylu že schizofrenie-rozdvojená osobnost,nechápu jak se mohl tento omyl tak moc mezi lidmi rozšířit.A lidi co to nepochopily nechápu já :)

242

Odpovědět

super konec, úplně mrazííí

202

Odpovědět

Nemá být 0.56 místo "Gassy Gane" "guess again", tedy "hádej znovu" nebo "tipni si ještě jednou"?

220

Odpovědět

Slyšel jsem něco o poruše mnohovrstevné osobnosti, možná to bude ono. Takový člověk je v každý jiný okamžik někdo jiný, za 2 hodiny zase, atd... Je to strašně vzácná choroba a tuším že donedávna ani nebyla plně uznávaná

201

Odpovědět

nic moc teda

198

Odpovědět

Úplne super :-)

201

Odpovědět

ty jo... wow, úplně mě zamrazilo v zádech

190

Odpovědět

a čím dle Tebe trpí? dle mě je to schizofrenie i když jsem to špatně vyjádřil. Ty osobnosti jsou dle mě ty hlasy totiž. On slyší hlasy různých osobností, různých jiných lidí. Samozřejmě se možná pletu, tak by mě zajímalo co to má být za nemoc ;-)

191

Odpovědět

"Má v sobě několik několik osobností" - to nie je schizofrénia!!!

http://www.janssen-cilag.sk/bgdisplay.jhtml?itemname=schizophrenia_symptoms

190

Další