IT Crowd - nepovedené záběry

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:973
Počet zobrazení:10 438

Mám tu pro vás desetiminutový sestřih nepovedených záběrů z natáčení u nás poměrně populárního britského seriálu IT Crowd (Partička IT / Ajťáci). Snad se bude líbit...

Přepis titulků

Omlouvám se,ale s Mauricem jsme právě řešili... Bože. Jo, tuhle scénu jsem posral. A byli jsme tak opilí,že jsme se rozhodli objednat si prostitutky. Ale když jsme dor... Když...No tak. Jen nás napadlo,jestli když jsi teď naše "šéfová"... jestli nechceš, abych ti zpřístupnil tu...Sakra, je to fuč, viď? Všechno je to pryč.

Bojím se, že si nepamatujem ani jednu větu.Za chvíli jsme zpátky. Tohle je monitor. Tohle je myš. Tohle je klávesnice. Tímhle to zapneš a vypneš. To nic nedělá. Je to vypnutý, takže to zapnu... a je to vyřešený.

To by mohlo stačit. Vejš? Nakloň ho trochu do kamery.To je ono. Teď už je to dobře? Tohle je hodně zajímavá pozice. Pořád točíme. Vydržte.Tohle jste neviděli. To si dobře zapamatuj. K čemu nám to asi bude?

Pamatujte,že tohle jste vůbec neviděli. Ano, dříve bylo všechno jinak. Do hajzlu.Špatná kamera. Předpokládám, že je to jen název kapely. Asi to nebude doslova kolébka hnusu... Ne, to by byla hrůza. Cradle of Filth byla svého času jednouz nejlepších darkwave kapel na světě. Tuhle větu bych si dal ještě jednou.

Musíš zachránit Roye. Je... Richmond není ve svém pokoji.Proč je venku z pokoje? Měl by být ve svém pokoji. Pr-pr-pro-proč není ve svém pokoji? To je naprosto nepřijatelné. To ani není věta. Připravte se za pět, čtyři, tři... Do hajzlu. Já začínám.Promiň, promiň. Nic už nemá smysl.

Správně. Nic nemá...Můžem to vzít znova? Akorát trochu líp. Viděli jste ten včerejší zápas? - No jo.- Jo. Ten ale byl! Páni.Všichni hráči běželi tam... a pak zase zpátky. Pak zase tam... Vydržte, chlapi.Na chvilku si dejte pauzu.

Máme tu malej technickej problém.Bude to chvilička. Nemáš brejle. Jasně, to je ono. Jak je to vůbec možný? Hrál jsem tak dobře,že si toho nikdo ani nevšimnul. Teď už postavě nic nechybí. Panebože. Bolí mě mozek.To prostě není pravda. Ale je!

Ale je! Víš, je to, je to, je to, je to... - To je tak neprofesionální.- ...pravda. - Ne, je to pryč.- Ty ses neučil svý repliky? Někam se mi vypařily. Dobrá... "Drž hubu a poslouchej mě!" "Nezajímáš mě!" To je jen ukázka toho, co budeš poslouchat...

Panebože. Já to vlastně řekl správně, viď? - Dělej, Mossi. Musíme se pustit do práce.- Do práce? Jo, musíme dát do kupyprvotřídní inzerát pro jednu on-line seznamku,ve kterém budu působit jako psychouš, abych dokázal Jen,že všichni muži mají... Takhle moje věta nezní.To vím určitě. Všichni se pěkně baví, baví...Kurva.

Znova. To je zatraceně pěkná žena. Musím říct Jen, že ti přišla odpověď. Royi? Royi? Royi? Royi? Royi? Mohl bys nasadit výraz B, prosím?

Hoď tam ten druhej ksicht. Víš... ten záložní. Omlouvám se.Já vím. Takhle jsem se dlouho nepobavil. Sledujte. Jako po másle. Řeknu vám, ti Němci ví,jak udělat pořádný kovový stůl. Promiňte, chlapi. Jenom... tu máme malej technickej problém.

Vadí vám mé herectví? Nikdy jsem nic takového neviděl. Moss s Royem jsou nová krysomyš. Vypustil monstrum z tohohle... Do hajzlu.Omlouvám se. Netleskejte.Vždyť jsem to posral. Moje matka by nikdy takovou blbost nestrpěla.

Úplně ji slyším: "Co to vyvádíš, Mossi? Co to vyvádíš?" No jo, já vlastně nejsem Moss. No jo...to bylo hodně vedle. Tobě se ten film vážně líbil? - Ano. Tobě ne?- Ne. Byl moc dojemnej. Úplně mě to vyvedlo z míry.

Viděl jsi to?Podívej. Tohle je celá naše CD kolekce. Asi mám drobnej problém s ručníkem. Ale tvou terapii jsem ukončila především proto, že jsem chtěla prozkoumat... některé z těch pocitů. Nepřestávej. Ale tvou terapii jsem ukončila především proto, že jsem chtěla prozkoumat...

některé z těch pocitů. Chápu... Jsi na to připravená? Cože? Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak se to nechce rozjet :D :D.......Takže přidávám instrukce pro ty, kterým to nejede:
1.Lie down.
2.Try not to cry
3.Cry a lot.

251

Odpovědět

ja sem tak hrdy ze mam RTFM tricko :D a udelal sem si tam skvrnu od kavy :D

202

Odpovědět

úplně nejlepší je "Shit, wrong camera!" :D

221

Odpovědět

BugHer0: ;)

181

Odpovědět

Otazníky a tečky: Pravděpodobně budou. :-)

191

Odpovědět

Nemôžu tu byť aj z ďalších sérií?

181

Odpovědět

to mi pripomelo ... uz sem to tejden nevidel musis to znova shlednout :D

181

Odpovědět

Noel Fieldnig je prostě nejlepší :D

191

Odpovědět

EPIC :D

182

Odpovědět

absolutne super! Nemá to chybu !

181

Odpovědět

Úžasný :D

181

Odpovědět

Richmond jednoznačně vede. Všechno, co tam řekl, byly perly...

"Shit! Wrong camera." :D :D :D

201

Odpovědět

Video opět funkční.

181

Odpovědět

Vůbec se mi to nechce spustit.

182

Odpovědět

Nefunkční :-/

181

Další