Dobrý den, příteli

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:5 247

Krátký komediální horor Hello, Friend z roku 2003 je režijním debutem tvůrce Ajťáků Grahama Linehana. Zahrál si v něm mimo jiné Martin SavageDavid Walliams nebo Richard Ayoade v roli, která připomíná Maurice Mosse. Kraťas vyšel jako bonusový materiál k DVD první sezóny Ajťáků.

Přepis titulků

DOBRÝ DEN, PŘÍTELI PŘEDMĚT: DOBRÝ DEN, PŘÍTELI! Dobrý den, příteli, není život v poslední době hektický? Jak často si přejete, abyste se tak dlouho nemusel krčit u počítače a mohl mít víc času na důležitější věci v životě? Třeba na trávení času s rodinou? Nebo prostě jen na zábavu s dobrými přáteli?

Tak čtěte dál, protože svůj život dostanete zpátky. Vítejte ve světě Præmus. Je to levnější, rychlejší a lepší způsob užívání internetu. Jakmile se přihlásíte, užasnete nad všemi výhodami, které Præmus nabízí. Takže jak to funguje? Je to jednoduchost sama, a navíc spousta zábavy! Jen se rychle seznamte s naším srozumitelným manuálem a za chvilku jste připraveni začít.

Præmus je opravdu výjimečný díky přípojné jednotce Præmus. Jednotka je vyrobená ze slitiny titanu a používá systém snadné instalace, tzv. Lehký dotek, takže můžete začít takřka ihned. Na co čekáte? Præmus je dnes nejrychleji rostoucí systém na trhu. Máte tedy důvod, proč se přidat teď. A když už jste u toho, proč neposlat tuto zprávu příteli?

Pojď sem, Bonkersi. Pojď sem. Trhni si. Dobrá. MYŠLENKA DNE POKAŽDÉ, KDYŽ SI STĚŽUJETE, ZAPLÁČE ANDĚL Vážený pane / vážená paní, píšu vám ohledně svého systému Præmus, který jsem nedávno zakoupil.

Zaprvé: účet. Obdržel jsem jej včera. Stálo v něm, že za týden jsem strávil přes 200 hodin online. Od instalace jednotky jsem také narazil na několik problémů. Mezi ně se řadí vibrování monitoru, náhlé návaly statické elektřiny a konstantní a nevysvětlitelné vypínání obrazovky.

To ne, ne, ne! Ty jeden… Zatraceně! To vše vedlo k tomu, že většinu své práce, včetně tohoto e-mailu, musím psát z internetové kavárny. Pomozte, prosím. ODESLAT Vážený pane Warde, děkujeme za vaši nedávnou zprávu.

Je nám líto, že se potýkáte s problémy se svým systémem Præmus. Jelikož se jedná o první stížnost tohoto druhu, jsme nuceni se domnívat, že chyba nesouvisí s jednotkou Præmus. Zkoušel jste systém vypnout a zapnout? Vážený pane / vážená paní, jak přesně se systém Præmus vypíná? Nemůžu přijít, jak na to. - VŽDY ZAP.

- ZAP. - VÝCHOZÍ (ZAP.?) Muž, který mi s počítačem běžně pomáhá, tuto jednotku nezná a zdráhá se do toho zaplést. Čeho se bojíš? No tak! Budu se opakovat, ale potřebuji pomoct. ZTRATILA SE KOČKA SLYŠÍ NA JMÉNO „BONKERS“ Vážený pane Warde, je nám líto, že se stále potýkáte s problémy se systémem Præmus. Na desce na zadní straně jednotky byste měl najít toto barevné rozlišení.

Červený drát – výstup. Zelený drát – vstup. Žlutý drát – uzemnění. Hnědý drát – modemové rozhraní 1. Oranžový drát – modemové rozhraní 2. Nespleťte si hnědý drát s oranžovým drátem. Bílý drát – systémový výstupní mód. Krémový drát – čtyřřádková bi-hertzová jednotka. Hnědý a oranžový drát spolu – vysokonapěťové rozhraní.

Vážený/vážená, pokusil jsem se odstranit kryt, abych se dostal k vedení, ale během toho jsem byl vážně popálen logem Præmus, které se přehřálo. Co se děje? Nedokážete mi pomoct, ale stále mi posíláte účty. Žena říká, ať to celé odstraním, ale já se bojím, že odstranění jednotky bez odinstalace softwaru poškodí můj pevný disk. Prosím, pomozte! Johne!

Vážený pane Warde, pochopili jsme, že jste se pokusil dostat k vedení naší jednotky. Musíme vám sdělit, že jakákoliv škoda na jednotce Præmus povede k soudní žalobě. Co? Na jednotce Præmus? A co moje ruka? Navíc to vy jste mi řekli, ať se vrtám v drátech! Možná mi dokážete odpovědět na tohle. Před dvěma dny jsem si všiml zvuku, jako když někdo pije, co vychází z jednotky.

Může to souviset s 8 000 liber, které od té doby zmizely z mého účtu? 8 000 liber! ČŮRÁK TRHNI SI VYZKOUŠELI JSTE JEDNOTKU PRÆMUS… ALE VĚDĚLI JSTE, ŽE PRÆMUS NABÍZÍ TAKÉ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ? MOŽNÁ SI MYSLÍTE, ŽE POJIŠTĚNÍ NEPOTŘEBUJETE… ALE POMYSLELI JSTE NA SVOU RODINU? KONECKONCŮ, STÁT SE MŮŽE COKOLIV…

Vážený/vážená, váš původní e-mail jsem poslal všem kontaktům, jak jste navrhli. K mému zděšení teď zažívají noční můru s Præmusem všichni mí přátelé. Vaše společnost by se měla stydět. Vy byste se měl/a stydět. Se znechucením John Ward. P. S. Můžu se prosím přihlásit o životní pojištění? Vážený Johne, napadlo vás si strčit jednotku Præmus do zadku? Zkuste to. Mezitím jedu s Alice na výlet. Nezkoušejte nás kontaktovat. …ŘEHOŘ SE PROMĚNIL V HMYZ!

JELIKOŽ JSEM NEOBDRŽEL ODPOVĚĎ NA… …ZAHÁJIT SOUDNÍ ŘÍZE SOUDNÍ ŘÍZE SOUDNÍ ŘÍZE SOUDNÍ ŘÍZE HLAVNÍ NASTAVENÍ PŘÁTELÉ, MANŽELKA, DĚTI, ZDRAVÍ, VYHLÍDKY… PŘÁTELÉ, MANŽELKA, DĚTI, ZDRAVÍ PŘÁTELÉ VYPNUTO MANŽELKA VYPNUTO ZDRAVÍ SLABÉ DĚTI VYPNUTO FINANCE POD KONTROLOU MANŽELKA VYPNUTO ZAPNOUT Vážená paní Wardová, celý tým Præmus byl velice zarmoucen zprávou o náhlé srdeční příhodě vašeho muže.

Byl naším vysoce ceněným zákazníkem a jeho korespondence s technickým týmem nám poskytla mnoho užitečných nápadů, jak zlepšovat služby Præmus.

Vyřiďte mu prosím naše srdečné pozdravy. Zatracená věc! Měli bychom té firmě napsat. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz AŽ DOLŮ DO SKLEPA STRAŠENÍ BILLA CROUSE VYROBENO V BRITÁNII PROČ TO UDĚLALO TOHLE?

STAČILO! JEN SI DUPEJ! PRODEJNÍ AUTOMAT U ŠPINDÍRY JUDYINO DOUPĚ U ŠPINDÍRY STRESOMĚR PŘIJÍŽDÍ TETA IRMA VYROBENO V BRITÁNII PROČ TO UDĚLALO TOHLE?
 

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář