Jace Hall - I Play WoW

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:764
Počet zobrazení:10 168

Píseň I play WoW od Jace Halla, jak už název napovídá, obhajuje hraní WoWka. Fanoušci World of Warcraftu si určitě přijdou na své. Odpůrcům této hry bych ji však nedoporučoval.

Přepis titulků

Já hraju WoW, nikdo si se mnou teď nemůže zahrávat. Plníme quest s mojí guildou. Jsou to mí lidi a jsem na to hrdý. Jdi někam a zmlkni. Po škole, po práci zajděte do kavárny. Musím do Azerothu. Vy Luddité mě nemůžete zastavit. Můj equip je skvělý, podívej se na něj na Armory. Jsme ve válce, v ní neexistuje klid a mír. Zdá se mi, že to nikdo nechápe, ale mně to nevadí.

Moje holka si pořád jen stěžuje, nadává a hádá se. Chce se mazlit při filmu a svíčkách. Ale od středy do pátku mám raidy. Když mám depresi, tak se prostě připojím. Mí reální přátele se taky připojí a bojujeme na smrt. Máma mi buší na dveře. Pojď si dát vejce se slaninou. Mami, neštvi mě! Jseš jak Leeroy Jenkins. Já tomu řikám oddanost, ty tomu můžeš řikat šílenství.

Co to meleš, tak pojď a zahrej si proti mně! Hraju už 22 hodin, tak komu říkáš lenochu? Pwnuju nooby v PvP a mám už level nad 80!!! Já hraju WoW, nikdo si se mnou teď nemůže zahrávat. Plníme quest s mojí guildou. Jsou to mí lidi a jsem na to hrdý. Jdi někam a zmlkni. Já hraju WoW, já hraju WoW, já hraju WoW, klidně to zakřič nahlas. Já hraju WoW, já hraju WoW, já hraju WoW, klidně to zakřič nahlas.

Můžeš říct, že jsem fanatik nebo závislák. Klidně řekni, že mám špatný návyky a hloupej život. Ale pokud mě to dělá šťastným, tak proč bych s tím měl končit? Svět mě položí a WoW zase zvedne. Každý moment s mojí guildou zbožňuju. Říkej mi nerde, říkej mi geeku, ale já se za to nestydím. Klidně mi řekni, že jsem společenská nula, že nikdy nebudu mít děcka a manželku. Nežiju pro peníze, slávu a nesnažím se o nemožné.

A zatímco se lidé nenavidí a diskriminují. V mém světě spolupracujeme, abychom porazili Lich Kinga. Je nám jedno, jestli seš černej, bílej, ošklivej nebo tlustej. Ve World of Warcraft je každej týpkem!!! Opravdový život může být těžký a položí mě na záda. Jasně mi řiká, že nejsem totálně nic. Ale teď už to neslyším, sluchátka mi totiž řvou naplno. Jsem na vrcholu světa, protože já...

HRAJU WOW!!! Já hraju WoW, nikdo si se mnou teď nemůže zahrávat. Plníme quest s mojí guildou. Jsou to mí lidi a jsem na to hrdý. Jdi někam a zmlkni. Já hraju WoW, já hraju WoW, já hraju WoW, klidně to zakřič nahlas. Já hraju WoW, já hraju WoW, já hraju WoW, klidně to zakřič nahlas. Jsem horďák, blood elf paladin. Aliance mě pěkně štve. Lidé jsou rozhodně výzvou. Pokud mě nechápete, tak udělám jediný.

Řeknu vám: "Vypadni z mýho kanálu! Bež se to naučit svoji classu, noobe! A nebo si běž radši zahrát ROCK BAND s tou kytarou. A ne! Nechci chodit s tvým avatarem. Mám moc práce se zabíjením všech ostatních. Máme pořádnou guildu, nejsme jako Felicia Day. A kdo by si pomyslel, že jednou svět prozře. Miliony kritiků a cyniků jako jsem já. My žijeme v lepší alternativní realitě.

Trávíme celé dny vymýšlením PvP strategií!!! Já hraju WoW, nikdo si se mnou teď nemůže zahrávat. Plníme quest s mojí guildou. Jsou to mí lidi a jsem na to hrdý. Jdi někam a zmlkni. Já hraju WoW, já hraju WoW, já hraju WoW, klidně to zakřič nahlas. Já hraju WoW, já hraju WoW, já hraju WoW, klidně to zakřič nahlas. Překlad: Jaecen Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (155)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jako on ji podle me nechtel urazit, vzdyt hral v jednom z dilu The Guild

200

Odpovědět

taky jsem si všiml, že to je dost o tom jakej je to PvP borec,a le když vidim jak killuje s lvlem 80 lvly 5 a k tomu s napůl T10 eq a napůl s tim equipem z ToC tak to opravdu dost ztrácí význam :(

203

Odpovědět

no co k tomu dodat.... je to prostě super až na jendu nepříjemnost-je to horďák :)

219

Odpovědět

Takto asi prezivam aj ja wowko

190

Odpovědět

nice překlad nějaký slova sem v originále nebral tak díky ;)

180

Odpovědět

Hej, to je týpek!!! :DD

180

Odpovědět

Hraju Wow a miluju Felicii Day :D

180

Odpovědět

1:28 Tits or GTFO! ^^

190

Odpovědět

Hlavne ze rika ze hraje za BE palacha ... Na 1:46 je priest.. :)

187

Odpovědět

bestovka x) jeste dneska se da furt poslouchat a klip tky libovy.. :) mel by se na to podivat kazdy hater wowka, btw jejich kecy nikdy nebudou silnejsi nez WoW..
PS: supa je ze je to tky hordak :D ty low lvly jak killi na zacatku to me dostalo :D

182

Odpovědět

Leeeeeeeerooooooooyyyyyyyyyyyy Jeeeeeeeenkiiiiiiiiiiiiiiiiiiins

194

Odpovědět

How do you dare to insult Felicia Day, man??? :D

182

Odpovědět

pravda pravda =D každej má něco =D

181

Odpovědět

Insomnie nejlepší! :)) I play wow a ten týpek má upe pravdu ! :D po škole hraju,po nocích hraju :D když nehraju wow tak w3jku,když jsem u pc,tak čtu warcraft nebo kreslím bossy či npcčka :D někdo mě sice nařkne ze závisláctví ale já jsem do světa warcraftu zamilovaná od 4ř let :D

183

Odpovědět

Nejlepší hudební video tady!!! :D

183

Další