Alizée – J’en ai marre

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 272
Počet zobrazení:15 307

Písničku J’en ai marre (Mám toho dost) nazpívala Alizée v roce 2003 ve svých 18 letech a singl se zakrátko umístil na 4. místě francouzského žebříčku.

Autorkou textu je zpěvačka Mylène Farmer, která si Alizée všimla v talentové soutěži a napsala pro ni první dvě alba.

Text písničky sice není z nejsofistikovanějších, ale hudba je chytlavá a mužská polovina publika pravděpodobně stejně bude věnovat pozornost spíše vizuální stránce klipu než titulkům.   

Fanoušky počítačové hry World of Warcraft možná bude zajímat, že podle tance Alizée v tomto klipu vytvořila později společnost Blizzard tanec nočních elfek ve WoW. Všimněte si obzvlášť pasáže od času 3:18. ;-) 

 

Přepis titulků

Překlad: LaBleue www.videacesky.cz Kůži mám jemnou, ve vaně s pěnou. Jen se tak šplouchám a směji se tomu. Svou zlatou rybku v pěnové lázni vezmu do rukou a říkám jí: Nic mě netrápí, jen si tu lenoším.

Žádný stres, prostě lenoším. Ponořená ve vodě, mám chvíli jen pro sebe. Čas plyne a nic mi nechybí.

Kůži mám jemnou, ve vaně s pěnou. Tady se mě nic netýká. Svět se zdá krásný, lebedím si v pěně a hlavou mi běží všechny věci, které mě štvou.

Štvou mě lidi, kteří stále naříkají. Štve mě, když se něco vleče. Rozčilují mě lidi, co nikdy neopustí svou utkvělou myšlenku. Mám dost věčných remcalů, i vzteklounů, co by všechno rozmlátili, co vždycky vidí život černě a dokážou mi zkazit náladu.

Štve mě starší sestra, když stále fňuká a stěžuje si. Nemám ráda, když prší, nebo když musím jíst zeleninu. Nebaví mě cynikové, ani ocúny na podzimní louce. A taky mě štve, že mě tohle všechno štve. Kůži mám jemnou, ve vaně s pěnou.

Žádné zemětřesení sem ke mně nedolehne. Rozvaluji se tu a odpočívám. Je to mé vodní království, můj ráj. Štvou mě lidi, kteří stále naříkají. Štve mě, když se něco vleče.

Rozčilují mě lidi, co nikdy neopustí svou utkvělou myšlenku. Mám dost věčných remcalů, i vzteklounů, co by všechno rozmlátili, co vždycky vidí život černě a dokážou mi zkazit náladu. Štve mě starší sestra, když stále fňuká a stěžuje si.

Nemám ráda, když prší, nebo když musím jíst zeleninu. Nebaví mě cynikové, ani ocúny na podzimní louce. A taky mě štve, že mě tohle všechno štve. Štvou mě lidi, kteří stále naříkají. Štve mě, když se něco vleče. Rozčilují mě lidi, co nikdy neopustí svou utkvělou myšlenku.

Mám dost věčných remcalů, i vzteklounů, co by všechno rozmlátili, co vždycky vidí život černě a dokážou mi zkazit náladu. Štve mě starší sestra, když stále fňuká a stěžuje si. Nemám ráda, když prší, nebo když musím jíst zeleninu.

Nebaví mě cynikové, ani ocúny na podzimní louce. A taky mě štve, že mě tohle všechno štve. Díky.

Komentáře (191)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

p***l mam jemnou ve vane s penou

00

Odpovědět

Bóže, ta je tak nádherná, že by to snad mělo být zakázaný.

40

Odpovědět

Myslím, že zde nechám stejný koment jako na youtube - She is soooo beautiful

240

Odpovědět

Až dodneška jsem netušil že Alizée je ..OMG.. Viva France

230

Odpovědět

Pěkná písnička... Mohli byste též přeložit i něco od Myléne Farmer ( http://www.youtube.com/watch?v=UUf2Gh1_6Hw&feature=fvsr )?

183

Odpovědět

zpevacka je fakt uzasna a uzasne se krouti
ma uzasne oci a prenadherne telo
ale ted mi dovolte trochukritiky na vas.vsichni ste pravdepodobne dospeli takze absolutne nepochopimjak nedokazete precist 3 slova za 10 vterin
bez urazky
a mimochodem to neni playback a ten tanec si vymyslela sama

200

Odpovědět

Hezka pisnička a rybka jinak ten tanec mi nepřijde vubec sexy .

1836

Odpovědět

Playback, ale neva. Zachranila to tema pohybama a namornickou uniformou pro zeny :D

1914

Odpovědět

diky ze si to z francuztiny prelozil keby som mal prekladat z francuztiny tak ma j....

191

Odpovědět

Kašlu na písničku , je to číča !

250

Odpovědět

Kdybych byl ženou musím snížit hodnocení na polovic ale takhle je to jasnejch 10.

250

Odpovědět

To je především striptérka :D

2011

Odpovědět

4 minuty tranzu... písnička nic moc ale jen za ten její projev s toho udělá k***a hit :-D

210

Odpovědět

Překlad je určitě skvělej ale titulky jsem po pár vteřinách naprosto přestal vnímat :) :)

201

Odpovědět

Myslím, že tady o text nejde, takže je zbytečné ho hodnotit. Samotná hudba taky hrozná není, lepší než všechny Ke$hy světa dohromady. Ale co se vystoupení týče, tak mužská část diváků nutně musí hodnotit za 10 :-D

A LaBleue zase skvělý překlad, což mě v těch 10 jenom utvrzuje.

210

Další