Jack Rozparovač vs. Hannibal LecterEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 17
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:310
Počet zobrazení:10 337

O pouhých 7 hlasů nakonec v anketě zvítězila rapová bitva mezi dvěma ikonickými vrahy. Jeden reálný, druhý fiktivní, ale oba stejně vyšinutí... V roli Hannibala se představí Epic Lloyd a jako Jack tentokrát hostuje další rapper z YouTube, Dan Bull. Kdo byl lepší? A kdo přijde příště? To je na vás!

Kdo přijde příště?

Mozart vs. Skrillex Stephen King vs. E. A. Poe

 

 

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Jack Rozparovač vs. Hannibal Lecter Hej, kámo, nalej další likér, jsem Jack Rozparovač, drsnej rapper, sledoval jsem tě dřív než vzniknul Twitter. Mým činům nic nezabrání, od půlnoci do svítání, když slunce osvítí můj zločin, bude ti z toho na blinkání. Mý nechvalně známý řemeslo už ňákou dobu trvá, žít ve viktoriánský Anglii je pěknej krvák.

Tohle je horrorcore, bacha pokud jsi městská kurva, protože jednou v noci budu klepat na tvý futra. Neodejdu, dokud nestojím po kolena v krvi, pozůstalí brečeli, jak podlahu pak od ní drhli. Fízlům chybí důkaz, nevědí, co hledají. Rýmy jak maso, který jím - krvavý a syrový. Hele, Jacku, máš fakt dost velký ego, že jsi v žádný sloce nezmínil moje jméno. Ani jedna z nich nestála za mou cestu sem, tak se s nima přestaň ukájet a odlož krém.

Nemůžeš se měřit s bláznem v kůži psychiatra, to je rým sladší než Chianti, kterým zapíjím tvý játra. Z představy tvýho shnilýho masa, zima po mně hmátla, tvá vyschlá britská kůže odjakživa močí páchla. Vraždíš holky, protože nechtěly ti dát, OJ Simpson by moh bejt tvůj kamarád. Tvá přezdívka je to jediný, co lidi dneska budou znát, prdel je, že sis ji ani nevymyslel sám.

Jsem skutečnej a pomalu čistím bordely, zatímco ty existuješ jen na stránkách novely. Byl jsi celý léta zavřenej v díře, mě nikdy nechytli, ty žiješ v kleci jako zvíře. Tak kdo je lepší sériovej vrah - doktor Lecter? Já jsem legenda, na tebe zapomněli hned jak začal Dexter. Rozpoutal jsem peklo, takže chyť se svýho růžence, Londýn se mě bojí víc než bomb ze sedmýho července. Tvůj rap, Jacku, není zas tak špatný, ale srovnávat se s teroristy bylo pěkně trapný.

Typický, že Jack Rozparovač chce mít článek v novinách, zeptej se mozku Raye Lioty, jak jsem se do nich dostal já. Jsem bohém mezi násilníky študovanej, milánku. Poslouchám houslový koncert, když obědvám smetánku. Nemám nejmenší problém udělat z tvých koulí hašé, ale jako zabiják jsi bez chuti jak ovesná kaše. Lovíš děvku jako kořist, hraješ si s jejím tělem. Nevadí mi, že jseš úchyl, to tvůj sentiment mě sere!

Barney, odvez mě zpátky do cely, tohle jehňátko jsme totiž právě umlčeli. Kdo vyhrál? Kdo přijde příště? Vy rozhodnete!

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje!!!!!!!!!!!!!!!

22

Odpovědět

Nedá se někde dohledat jenom ta hudba???

80

Odpovědět

Naprosto dokonalé.

10

Odpovědět

Tak jsem trochu zavzpomínal na ERB na ytb :D A chci se zeptat, jestli další nechcete přeložit Ghostbusters vs Mythbusters :D

130

Odpovědět

Horror core I like it.

50

Odpovědět

Lector ho odrovnal

149

Odpovědět

Ten beat je úplne dokonalý

370

Odpovědět

Obama vs. Romney .. jeden z najlepších battlov. To nemôžte nechať bez prekladu.

120

Odpovědět

Oboji supr. NEJlepsi dil co jsem videl :)

80

Odpovědět

Hannibal byl suprove zahranej...

320

Odpovědět

...alebo GALADRIEL vs LEIA

63

Odpovědět

Zo spravených by som si želal Bruce Lee vs Clint Eastwood.

150

Odpovědět

Už mám staženo a nasadím do nejbližšího hlasování. :)

51

Odpovědět

Ja , keby sa dalo ovšem, by som navrhol spraviť dvojicu Jay Z vs Eminem s tým , že si zahrajú jeden druhého, ako by to asi vyzeralo keby si doberali jeden druhého a tým pádom seba samého? To len tak ako špeciál, keď už sa rapuje. A inak by som celkom privítal napríklad aj Tyson vs Muhammad Ali.

34

Odpovědět

Dr. Lecter je s tím svým fs-fs-fssss suprovej :D
Někdy do budoucna přeložte prosím Edison x Tesla. Ten cikánek nemá chybu :D

270

Odpovědět

Díky za doporučení, ó největší padouchu. :) Dneska jsem na duel koukla a půjde do hlasování nejspíš za 14 dnů.

91

Odpovědět

+hAnkoDěkuji ti i s celou mou zločineckou organizací. Kdybys někdy něco potřebovala stačí se obrátit ... ;-)

81

Odpovědět

Nehovorím, že to je zlé.
Ale keby ste mi strcili do riti metlu štetiny by ste potreli nejakym mazom a druhy koniec chilli práškom a dali ma do padajúceho výťahu, na steny poschodí by som napísal lepší text.
Ale vôbec to nie je zlé, vôbec nie..

139

Odpovědět

Když už něco opakuješ, tak pořádně...
1. v tom výtahu má bejt trampolína
2. to chili je tam celkem zbytečný
3. když seš ve výtahu, tak nemůžeš psát na zdi poschodí
4. v originále to zní přecejen líp

211

Odpovědět

+Jméno3. možeš písať, ak nemáš výťahové dvere, ale nie na steny poschodí ale na medziposhodový panel (betón). alebo ak si Flash, v tom prípade to stihneš aj na steny poschodí, ale to už nie si vo výťahu.

31
Další