DeadpoolJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:315
Počet zobrazení:7 882

Francis ne a ne přestat prudit.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Mi gusta sinco! Čtyři... Rovnou do věnce! Tři, dva, blbče! Stálo to za to! Deadpoole... Proč počítáš kulky?

Proč nesebereš něco z toho, co se tu válí? To je jasný. Protože takhle vypadám jako pořádně hustej čů... Mluv slušně! Co?! Vyřízeno. Mluv slušně! - Táhni z mýho filmu ty zm-- - SLUŠNĚ!

Jak měl skončit Deadpool Žádnej strach! Mám to v malíku. Maximální nasazení! A tak skapala moje životní láska. Díky moc, mutantí hlavo. Nemůžu za to, žes ji hodil ze sto metrů. Já jen maximálně nasazoval!

Kdo jako seš, Míša Bay? Nikdo se tě neprosil o trapnou explozi uprostřed bitky. Colossus jo. Takže jsem teď sám. Moje jediná láska je v pryč. - Díky X-mentálům. - Aspoň už víš, jak je fandům Firefly. - Což pořád nepřebolelo, Supermane! - A jak dopadl Ajax? Francis?

Zařval někde v suti. - Určitě? - No doufám! - Jestli ne, prostřelím mu palici a pořádně mu tu díru... - Dost! - Není mi to příjemné. - Protože jsi mládeži přístupnej? Nebo cos chtěl říct, Batmane? Řeknu... PROTOŽE jsem Batman! My jsme přístupný? No to mi ho vyndej.

BluRay možná bude eRko. - No to je nápad... - Tak prr, kopírky. Řešili jsme mojí mrtvou šťávu. Ale Wade! Vždyť tys ji nemiloval! Že ne? Co ty o tom víš, olověnej pytlíku? Že tě s ní bavily akorát...

- čuňačinky. - Co?! To teda ne. Sblížily nás super narážky na sci-fi. To jste tu scénu přeskočili? Nezavolal jsem jí, protože... je ze mě humusák. Blbý. Beast by něco vymyslel, kdybys rovnou zavolal. - Já tě zabiju, prcku!

- To není hezké. - Studio na Beasta nemá prachy. - Nemůžeš jen tak zabíjet svý nepřátele. - To se nesmí. - Co? Proč? - Superman to dělá! - Já nepřátele nezabíjím jen tak. Máš recht, v tom zničeným městě nebyli jenom nepřátelé. - Jémine... - A do sebe. - I Deadpool to chápe. - Zase začínáš? - Zase?! - Jsi zrůda. Zachránil jsem Zemi, proboha!

- Zachránil! - Musím tě zastavit. Asi vám necháme trochu soukromí. Soráč. Nevstávej. Ještě by tě museli animovat v jiný poloze. Mazej ze mě! - Kam jdeš? - Někam, kde se něco děje. Co to má bejt za auta? Kde jako jsme, v roce 2007?

A pak mě bodl do nohy a já málem vykrvácel! - A ty se neumíš rychle uzdravovat? - Ne, Čus, Francis! Wade... A už ku*va chcípni! *** vypípávání? Tady? *** Tak fajn...

Ta pomsta, co? Dělají tu chimichanga? Obávám se, že tohle není žádná Sexy party. - Antihrdino... - Co?! Kolikrát to budu opakovat? - Nejsem žádnej *** hrdina! - Ale zloduch taky nejsi. Green Lanterna všichni nesnášej!

To je docela zlý. Pořád je v tobě dobro. Ven! Fajn! Ale nechám vám tu starýho Deadpoola. Toho nikdo nemá rád! KONEC

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

preložíte?
https://www.youtube.com/watch?v=maX-ObiJB3o

11

Odpovědět

Nevím o jakých reklamách před videem se tu mluví, protože jsem ještě na žádnou nenarazil, ale - AdBlock tu mám vypnutý od té doby, co jste reklamy omezili (byl tu nějaký článek na to upozorňující) a udělali je snesitelné (žádné zvukové a animované reklamy vyskakující přes obsah stránky). Jakmile tu ale narazím na reklamu před videem, tak AdBlock zase zapínám. Tak si to dobře rozmyslete, určitě nebudu jediný, kdo se tak zachová.

181

Odpovědět

Žádné velké vyskakovací reklamy přes celou obrazovku zde nebudou. Občas před videem bude 8s reklama, která potom půjde odkliknout.

410

Odpovědět

ja reklamy nevidim lebo som panko :D

11

Odpovědět

Ty reklamy tady nebudou vždy. Jednou za čas si někdo koupí reklamu před videem, ted běží nějaké testovací režim který je omezený na počet zobrazení.

11

Odpovědět

Deadpool s Cablem s tváří Keiry Knightley bude super :)

11

Odpovědět

ano přesně reklamy před videm byli ve výčtu špatného směřování stránky které jsem doufal že se s novými majiteli neobjeví.

105

Odpovědět

Chápu, ale je to pouze max. 8 sekund a aktuálně je to omezené maximálně na 1 zobrazení za den. To si myslím, že je zvládnutelné.

104

Odpovědět

+aleskrizPokud je to tak, tak samozřejmě OK. Jen když jsem ráno během dvaceti minut viděl šestkrát ten samý reklamní hlod a opět i po znovunačtení stránky, tak mi obočí vyjelo dost vysoko.

91

Odpovědět

Jděte do p****e s tou reklamou. Její načítání trvá dýl než načtení celýho videa.

138

Odpovědět

Koukáš na videa s českými titulky, na kterých si lidé dělají práci, zadarmo. Zmlkni a šoupej nohama nebo místo toho nadávání raději poděkuj.

1612

Odpovědět

praise the adblock

3611

Odpovědět

Chudáci překladatelé, kdyby každý uživatel přemýšlel jako ty, tak za svou těžkou poctivou práci dostanou přesně 0 Kč. :-)

2115

Odpovědět

+Corwin8Díky tobě neumřu hladem! feed me more pls xD

139

Odpovědět

+Corwin8Pokud vím, tak to dělají dobrovolně a zadarmo.

810

Odpovědět

+sdasdnedělají.

315

Odpovědět

+Corwin8K řetězu přivázaní nejsou a peníze nejsou hlavní motivace, to je jasné, zas tak to nenese. :-) Ale zadarmo nikoliv, za každé titulky dostávají odměnu.

104

Odpovědět

+Corwin8Trol kterej okamžitě přizná že je trol je idiot.

67

Odpovědět

Juhuu, dnes na to idem do kina :))

31

Odpovědět

Né že bych chtěl rejpat, ale ten překlad v titulcích na YT mi přijde lepší :/

34

Odpovědět

"cliché exploze" "agh" "ugh" "oh opravdu"
"půjdu najít místo kde je trochu víc srandy"
chybějící čárky ve větě
Van Wilder / Sexy party
nechci hanobit cizí práci a neříkám, že můj překlad je na jedničku (i když si za ním stojím), ale ten v titulcích na YT na mě působí jako rychlokvaška.

254

Odpovědět

+MatyMoje jedina laska je v pryc - 1:30

41

Odpovědět

+MatySouhlasím s morphem.
Člověk na YouTube udělal překlad. Mě zajímá, co říkají ve videu. Nepotřebuji vědět, co si překladatel myslí, že by bylo cool. Nebo co si myslí, že je potřeba přeložit.
Takže pokud kritizuješ akorát gramatiku a anglicismy...
Nechci hanobit Tvou práci. Překlad je to slušný. Ale v porovnáním s tím na YouTube je tohle horší. Jako příklad: Sexy party vs Van Wilder

02

Odpovědět

+Hrdloduspokud podle tebe v titulcích není důležitá gramatika, (ne)využívání anglicismů a určitý stupeň lokalizace, pak si s Tebou o titulcích nemám moc co říci.
titulky jsou autorské dílo, nikoliv mechanický - a objektivně i neinvenční - přeložený přepis dialogů. vyhovuje-li ti druhé zmíněné, je to tvoje věc a je to v pohodě. já ale tím stylem titulky dělat nechci a nebudu, protože mě baví hrát si s jazykem a ne plodit výsledky jak z Google překladače. :)

92

Odpovědět

ty reklamy jsou ale už fakt na hovno...

232

Odpovědět

Ano, je to špatně nastavené, neměly by se zobrazovat pořád. :-) Vydržte. :-)

44

Odpovědět

AdBlock

176

Odpovědět

+sdasdJsem si dnes tady konečně vypnul.

20

Odpovědět

Nebreč chudinko.

46