Star Trek: Do temnotyJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:447
Počet zobrazení:6 051

Nového seriálového Star Treku se asi jen tak nedočkáme, ale fandové kultovního sci-fi seriálu nemusí tak úplně zoufat, protože pořád tu je J.J. Abrams a jeho filmová série Star Trek. V létě měl premiéru druhý díl s podtitulem Do temnoty, na který přišlo obrovské množství fanoušků. Ne všichni ale odcházeli spokojení, což je zřejmě také případ Screen Junkies (stojících za Upřímnými trailery), kteří se tentokrát spojili se skupinou HISHE a celou Star Trekovou epizodu Jak to mělo skončit pro ni napsali. Poznámka k překladu: Celý Jimův proslov o Enterprise je převzatý z české znělky seriálu Star Trek.

Přepis titulků

Jméno John Harrison je falešné. Mým pravým jménem je Khan! Jasňačka, já jsem Kirk a tohle moji přátelé - Spock a Bones. - Zdravím. - Nazdárek. - Museli jste mě přeslechnout. Řekl jsem, že mé jméno je Khan! - To má jako něco znamenat? - Vážně, lidi? Khanův hněv? Star Trek II? To vám nic neříká? - Ne.

- Co je to Star Trek? - Nemám tušení. Nikdo neviděl Khanův hněv? To je nejlepší díl ze série. - Tenhle muž je očividně psychicky narušený, Jime. - Souhlasím. - Zaplynuj ho, Bonesi! - Co? - Co nejdřív pošleme jeho tělo admirálovi. - Co? Nerdi... se budou tetelit blahem nad zmíňkami o Khanovi. Neviděl někdo mou uniformu? JAK MĚL SKONČIT STAR TREK: DO TEMNOTY Vesmír a jeho hranice.

Takové jsou cesty hvězdné lodi Enterprise na její pětileté misi za poznáním nových světů. Za hledáním nových forem života a civilizací. Odvážně se pouštíme tam, kam se dosud nikdo nevydal. Později Kapitán James T. Kirk a velitel Spock, pane. - Hlásíme se pro naši pětiletou vesmírnou misi. - Vám to nikdo neřekl? - To už neděláme. - Cože? Vesmír, mise, vesmírné lodě.

Celé ty "hranice vesmíru". S tím je konec. - Nerozumím. - Vy jste o tom neslyšeli? Khanův vesmírný transportér, který vás přenese kamkoli. Vyrobili jsme jich celou kupu. Už nemusíme udržovat ty nákladné vesmírné lodě, co? Hele, koukejte. Mládě Gorna, chytejte! - Zní to logicky. - A co válka s Klingony? - Co se stalo s ochranou životů obyvatel federace? - Jsi pitomej, synu? Tvůj kámoš Bones smrt už před týdny vyléčil, když tě přivedl k životu. - A jo!

To se stopro stalo. - Jo, a vy jste nad tím mávli rukou. Sledujte. Han Solo? Haaaane! - A jsem vzhůru! - No jo. Co teď hvězdná flotila dělá? Stará se o seniory. Nikdo neumírá, takže jsme až pitomě přelidnění. GERIATRIE HVĚZDNÉ FLOTILY Za mých časů jsme tohle neměli. Prosím, mladý Spocku, zabij mě. Ne tak rychle, starochu.

Ještě z tebe musíme vyždímat devět sequelů. Žij dlouho a blaze. To je ale volovina! KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz - Jsi si tím jistá? - Vzal jsi mě sem, abych mluvila klingonštinou. - Tak mě nech mluvit klingonštinou. - Dobrá tedy. Zdravím, Šunkový sendviči. Potěšeni vy teď odebírat.

Facebook a Twitter mohou být vzhůru nohama, ne? A mnoho díků zubní péči. - Špagety. - Převezmu to, zlatíčko. Zvláštní poděkování patří Screen Junkies za napsání téhle epizody. Omrkněte naši Star Trekovou spolupráci. Byla ta narážka dost jasná? Ne? Běžte si pustit Upřímné trailery! Běžte! Hned! Nechala jsem svou uniformu snad tady?

Kozenky!

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Ne všichni ale odcházeli spokojen...Í"

201

Odpovědět

V létě měl premiéru druhý díl (ne dál) ... když už opravujeme :o))

10

Odpovědět

+repleyOmlouvám se, už je to opravené, nějak nám to uniklo.

10

Odpovědět

Han always shot first !

240

Odpovědět

Kozenky! roztomilé...

280

Odpovědět

Best HISHE ever! :-D

201

Odpovědět

Jo toho Khana jsem taky nechapal, a myslim ze malokdo z divaku videl tu prastarou serii. Mimochodem stejne to byl sympatak a fandil jsem mu (kor kdy "hrdinove" jsou banda blbcu v teplakovkach)

2039

Odpovědět

Ja jsem to třeba viděl, a to jsem ročník 97.

224

Odpovědět

Vím ze to sem nepatří, ale tady vam nefunguje video http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/nikolaj-coster-waldau-u-jimmyho-kimmela

195

Odpovědět

Bohužel na to zdejší redakce prdí stejně jako na metalové okénko... já co chvíle hlásím nefunkční videa a nic se neděje... a to na konci minulého roku tvrdily že je to pro ně jedna z hlavních věcí, na které je potřeba se soustředit....

202

Odpovědět

UFOPORNO! :-(

2022