Návrat do budoucnosti IIJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:191
Počet zobrazení:6 671

V říjnu loňského roku měl Marty McFly přicestovat do budoucnosti. Ta ovšem vypadá úplně jinak, než do jaké dorazil. Proč tomu tak je? Protože si uměl dát dvě a dvě dohromady.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Jak měl skončit Návrat do budoucnosti II neboli Jak měl začít Návrat do budoucnosti II Marty! Musíš se se mnou vrátit! Kam? Do budoucnosti!

Doktore, vždyť jsem se zrovna vrátil. Jennifer je tady, provětráme novou káru. Ne! Tu vem s sebou. Jí se to taky týká! O čem to mluvíte? Co se nám v budoucnu stane? Doufám, že nám nehrábne... Kdepak, budete v pohodě! Jde o vaše děti!

Něco se má stát vašim dětem! Počkejte doktore, když teď skočíme do roku 2015, jak by tam na nás mohly čekat naše děti? U všech Skotů! Máš recht! Když vás odvezu, nevezmete se, nebudete mít děti a všechno bude jinak! Přestali byste existovat. No, tak nic! Počkejte tady. Já to zařídím.

- Buďte na děti hodní! - Doktore, moment! Copak, Marty? Je budoucnost pecka? To tedy je, Marty. Ale obávám se, že až teď odjedu, tak se budoucnost navždy změní. Stačí, abych ti řekl málo a spustí to řetězovou reakci, která vytvoří novou časovou linii. Vývoj levitace se zpomalí, nevzniknou další Čelisti, jiná móda, globální oteplování...

Chicago Cubs možná zaválí... Změní se všechno. Ale k lepšímu, že jo? Doktore? Radši si couvnu. Musím zpátky do osmdesátých! KONEC

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen malá poznámka, na konci je "Not enough road to get 88". Tím naráží na potřebnou rychlost k cestování časem (88 mil) a proto couvá, nejede zpátky do osmdesátých, když jsou v roce 1985 :-)

160

Odpovědět

I tak je to pí#ovina...

00

Odpovědět

to je ale blbost, proč by neměli mít děcka, když pojedou do budoucnosti? nikdo neřek, že tam zůstanou.. :D

174

Odpovědět

To nebyla ta pointa. No vidím, že opravdu rozumíš časoprostorovému kontinuu, teorii relativity (jak té obecné tak i speciální), čtyřvektorům, teoriií strun. Kámo, ty to raději zabal.

412

Odpovědět

+BedasSpíš tomu nerozumíš ty, protože musíš myslet nad celým časovým úsekem jako nad celkem a když se dostanou do budoucnosti, tam budou třeba měsíc a vrátí se zpátky do současnosti 1 minutu po tom, co odjeli, nebude to mít na budoucnost žádný větší vliv než to, že si to jejich budoucí já budou pamatovat.

121

Odpovědět

+BedasJaktože ne? Může jednoduše stačit vidět svou manželku, jak by vypadala za deset let a zjistit, že tohle fakt ne.

10

Odpovědět

ja si myslím že tých pár kompromisov, ktoré museli tvorcovia urobiť bolo prijateľných a film sa podaril parádne. Jeden z naj filmov ohľadom cestovania do budúcnosti. Navyše bolo príjemné vidieť ako si v tej dobre tvorcovia predstavovali rok 2016.
Toto bolo od veci a zabíjalo pointu, ktorú film priniesol.

140

Odpovědět

Stejně jako tvoje matka.

126

Odpovědět

Ty voe takovej to mělo potenciál a takhle to zabít..

501